מה הופך חדר אמבטיה ליוקרתי?

מה הופך חדר אמבטיה ליוקרתי?

חלמתם על חדר אמבטיה יוקרתי? רוצים לשפר את הנראות שלו ולגרום לו להיות תמיד מזמין ומהנה? זהו שזה לא עניין מאוד מורכב. נכון, אפשר לצאת לשיפוצים שאתם לא יכולים לשער מראש באילו עלויות זה יסתכם. אבל אפשר גם לחדש את חדר האמבטיה באמצעות השקעות קטנות יחסית. כאלו שמפיחות רוח של ריענון והתחדשות באמבטיה, בלי לשפץ ולהזדקק לאנשי מקצוע. כי אפשר להפוך את חדר האמבטיה ליוקרתי ומיוחד עם אקססוריז לאמבטיה Bathline.

כך תהפכו את חדר האמבטיה ליוקרתי

  • כלים סניטריים הם מרכיב משמעותי בעיצוב ובמראה. תוכלו לשדרג את הברזים או להחליף כיורים. אלו החדשים ירעננו בצורה משמעותית את האמבטיה ויגרמו לו להראות יוקרתי. מספיק להחליף את הברז  או להוסיף מקלחון חזית בשביל לשוות לאמבטיה מראה יוקרתי.
  • חשוב לבחור את הנימה העיצובית ואת הסגנון של העיצוב, כדי להצליח לעצב את האמבטיה. הווי אומר שניתן בעזרת אביזרים קטנים לשנות לטובה את המראה ואת העיצוב. זה יכול להיות מתלה בעל נוכחות, מתקן לתליית מגבות, אביזרי נוי מתאימים – כל אלו יוצרים יחד את התוצאה המושלמת בחדר האמבטיה שלכם.
  • מראה עכור פוגע במראה של האמבטיה. אלו יכולים להיות כתמי אבנית על המקלחון או מראה עכור של הברזים. כן, השימוש במים באופן יומיומי גורם לכל האביזרים באמבטיה לספוג נזקים. אך כאשר הם נקיים ובוהקים עם נראים יוקרתיים הרבה יותר.
  • הידעתם שריח נעים ויוקרתי משווה לחלל אווירה בצורה דומיננטית מאוד? כן, אם החדר פשוט ואפילו ברמה בסיסית מאוד, אך הניחוחות בו יוקרתיים, האווירה בו משתפרת והוא מקבל חזות יוקרתית. ולהיפך – אמבטיה יוקרתית לא תרגיש לכם כזו אם המקום לא נקי ויש בו ריחות חנוקים ולא נעימים. כדאי להשקיע במפיץ ריח מוצלח ואיכותי.
אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיכלי PE

מיכלי PE

מיכלי PE נמצאים בשימוש רב בתעשיות מגוונות, בישראל ובעולם. מדובר במכלים עמידים מאוד, שניתן לייצר ולספק בכל מיני מידות, גם בנפחים עצומים ביותר. PE הינו

קרא עוד »