מה הופך חדר אמבטיה ליוקרתי?

מה הופך חדר אמבטיה ליוקרתי?

חלמתם על חדר אמבטיה יוקרתי? רוצים לשפר את הנראות שלו ולגרום לו להיות תמיד מזמין ומהנה? זהו שזה לא עניין מאוד מורכב. נכון, אפשר לצאת לשיפוצים שאתם לא יכולים לשער מראש באילו עלויות זה יסתכם. אבל אפשר גם לחדש את חדר האמבטיה באמצעות השקעות קטנות יחסית. כאלו שמפיחות רוח של ריענון והתחדשות באמבטיה, בלי לשפץ ולהזדקק לאנשי מקצוע. כי אפשר להפוך את חדר האמבטיה ליוקרתי ומיוחד עם אקססוריז לאמבטיה Bathline.

כך תהפכו את חדר האמבטיה ליוקרתי

  • כלים סניטריים הם מרכיב משמעותי בעיצוב ובמראה. תוכלו לשדרג את הברזים או להחליף כיורים. אלו החדשים ירעננו בצורה משמעותית את האמבטיה ויגרמו לו להראות יוקרתי. מספיק להחליף את הברז  או להוסיף מקלחון חזית בשביל לשוות לאמבטיה מראה יוקרתי.
  • חשוב לבחור את הנימה העיצובית ואת הסגנון של העיצוב, כדי להצליח לעצב את האמבטיה. הווי אומר שניתן בעזרת אביזרים קטנים לשנות לטובה את המראה ואת העיצוב. זה יכול להיות מתלה בעל נוכחות, מתקן לתליית מגבות, אביזרי נוי מתאימים – כל אלו יוצרים יחד את התוצאה המושלמת בחדר האמבטיה שלכם.
  • מראה עכור פוגע במראה של האמבטיה. אלו יכולים להיות כתמי אבנית על המקלחון או מראה עכור של הברזים. כן, השימוש במים באופן יומיומי גורם לכל האביזרים באמבטיה לספוג נזקים. אך כאשר הם נקיים ובוהקים עם נראים יוקרתיים הרבה יותר.
  • הידעתם שריח נעים ויוקרתי משווה לחלל אווירה בצורה דומיננטית מאוד? כן, אם החדר פשוט ואפילו ברמה בסיסית מאוד, אך הניחוחות בו יוקרתיים, האווירה בו משתפרת והוא מקבל חזות יוקרתית. ולהיפך – אמבטיה יוקרתית לא תרגיש לכם כזו אם המקום לא נקי ויש בו ריחות חנוקים ולא נעימים. כדאי להשקיע במפיץ ריח מוצלח ואיכותי.
inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

דיג'יי לחתונה

דיג'יי לחתונה

חתונה היא ללא ספק אירוע מרגש ומיוחד. כל זוג שמתחתן שואף שהאירוע שלו יהיה האירוע השמח, המרגש והמיוחד ביותר, אשר יותיר בהם זיכרון משמעותי וכמובן,

קרא עוד »

מתי נצטרך לוכד נחשים

כאשר אדם מגלה נחש בחצר ביתו או גרוע יותר בתוך הבית, ברור שהוא נכנס לפניקה וללחץ. נחש מצטייר בעיני רובינו כבעל חיים מסוכן מאוד שעשוי

קרא עוד »