מה הוא מסור נימה ואילו עבודות ניתן לבצע עימו

מה הוא מסור נימה

אחד הכלים הכי חשובים שעומדים לרשות נגרים ולרשות כל מי שזקוק לעבודות ניסור מסוגים שונים, הוא מסור נימה. מדובר בכלי מאוד משמעותי אשר מאפשר לבצע ניסורים וחיתוכים בצורות שונות, כולל בצורות של עיגול ובצורות אחרות.

מסור נימה כמו פטישון חשמלי משרת כאמור נגרים וכן אנשי מקצוע נוספים אשר נדרשים לעבודות ניסור מסוגים שונים ובמקרים מסוימים. ההבדלים בין מסור זה למסורים מסוגים אחרים, באים לידי ביטוי בהבדלים מסוימים. למשל, בעובדה שאפשר לבצע איתו ניסורים עדינים מאוד שאי אפשר למצוא שום מסור אחר, פרקטי, אשר אפשר לבצע איתו ניסורים דומים. כמו כן, אפשר לבצע עם מסור נימה חיתוכים בתוך האובייקט עצמו מבלי שיש צורך להיכנס לתוכו.

מסור נימה הוא מסור שולחני כאמור, כזה שניתן להתקין על גבי השולחן או להציב אותו עליו, אך אפשר גם לנייד אותו ולקחת אותו ממקום למקום, זאת בתנאי שמציבים אותו בצורה נוחה ובטוחה, על מנת שהוא לא יזוז ויחזיק את החומר אותו מבקשים לנסר.

צריך לומר, אנחנו יכולים למצוא כיום מספר סוגים של מסור נימה באתר https://www.z-tools.co.il. בין היתר, אנחנו יכולים למצוא מסור נימה חשמלי שמופעל על ידי מנוע והוא עובד בין היתר, באמצעות רטט. כמו כן אנחנו יכולים למצוא מסור נימה מקצועי שעובד על ידי תפסן מיוחד ומנוע בעל כח רב אשר מייצר סיבובים מהירים וחדים אשר מניע את המסורית שפועלת בתוכו. לצד מסורים אלו, אנחנו יכולים למצוא גם מסור פשוט, ללא רטט, ללא מנוע,  מסור אשר ברוב המקרים מיוצר במדינות המזרח הרחוק ועל פי רוב מי שמשתמש בו הם אנשים שאינם בהכרח נגרים מקצועיים ובטח לא אנשי מקצוע בתחומים אחרים.

לפני סיום צריך להדגיש, כמו בכל עבודה עם כלי מקצועי כזה או אחר, על מנת לעבוד בצורה נכונה ובטוחה עם מסור נימה ועם מסורים בכלל, הרי שיש לקרוא היטב את ההוראות, יש לעבור הכשרה ויש להשתמש באמצעי בטיחות שונים, בין אם זה כפפות, משקפיים וכלים אחרים שיגנו עלינו בעת ביצוע העבודה.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום גגות

חברה מקצועית לאיטום גגות

כל מי שמעוניין לאטום את הגג שלו ולהכין אותו לקראת החורף והגשמים, חייב לעבוד אך ורק עם חברה מקצועית לאיטום גגות. היום ניתן למצוא בשוק

קרא עוד »