מהי עבירת מעשה מגונה בפומבי?

מהי עבירת מעשה מגונה בפומבי?

אין ספק כי הדבר אולי הכי חשוב במדינת ישראל זה שלטון החוק. יש משמעות אדירה לכך שאנו מדינת חוק מכיוון שהדבר מבטיח כי אנשים יוכלו לקבל צדק וכך השוויון מובטח והכלכלה יכולה לשגשג. עם זאת אי אפשר שלא לומר כי יש אנשים אשר מפרים את החוק ממגוון סיבות. יש אנשים אשר חושבים כי החוק לא יכול לתפוס אותם ועל כן הם מצפצפים עליו. אחרים עוברים על החוק פשוט בגלל שהטעו אותם או הונו אותם לחשוב דבר אחד ובעצם המציאות היא אחרת לגמרי. ויש אנשים אשר פשוט יש להם בעיות נפשיות אשר גורמות להם לבצע את העבירה וזה לרוב המקרה כאשר אנו מדברים על עבירת מעשה מגונה בפומבי. לרוב מי שעושה ומבצע את העבירה הזאת הוא אדם עם בעיות רבות והדרך שלו להוציא ולהתמודד עם העבירות הללו היא לחשוף את עצמו מול הציבור.

מהי הדרך הטובה ביותר להתמודד עם עבירה זו?

עליכם להבין כי לכל אדם מגיע בישראל לקבל ייצוג של עורך דין ולכן גם מי שעובר עבירה של מעשה מגונה בפומבי מגיע לקבל ייצוג זה. עליכם גם לתת את הדעת על כך כי עורך דין מחוייב אך ורק ללקוח שלו וזה אומר כי הוא יעשה כל מה שהוא יכול במסגרת החוק בכדי לשמור על הלקוח שלו. אתם צריכים גם להבין כי העורך דין מחוייב לסודיות מוחלטת כאשר הסודיות בין העורך דין ללקוח היא אולי החזקה ביותר שיש כיום בעולם. על כן כל מי שעובר עבירה וגם עבירה של מעשה מגונה בפומבי טוב יעשה אם יפנה אל עורך דין ויקבל ייעוץ מה הוא יכול לעשות, כאשר פעמים רבות הפתרון הטוב ביותר הוא לנסות ולסגור עסקה עם המשטרה.

האם כל עורך דין יכול לסייע לי?

עליכם להבין כי רק עורך דין פלילי יכול לסייע לכם לצורך סגירת תיק פלילי ולא אף עורך דין אחר. החוק הפלילי שונה מחוקים אחרים ולכן יש לפנות אך ורק אל עורך דין אשר יש לו ניסיון בעולם הפלילי ומכיר אותו לעומק.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

ניסור בטון

היום ניתן לראות יותר ויותר צורך וביקוש לשירות של ניסור בטון. מדובר למעשה על דרך אפקטיבית לצורך התאמת המבנה לצרכים מסוימי. למשל, במידה ויש צורך

קרא עוד »