כיצד להעריך פנסיון אילוף?

דבר ראשון בעת חיפוש פנסיון אילוף, יש לקחת בחשבון את העובדה כי אתם עדיין תהיו צריכים להמשיך ולעבוד עם הכלב שלכם בבית. אם כן, הנה כמה טיפים להערכת ההתאמה של פנסיון אילוף מוצלח:

  • דנו בשיטות ובציוד שהמאמנים ישתמשו בהם וכן בהתנהגויות שהם ילמדו את כלבכם. מומלץ שהכל יהיה כתוב.
  • בדקו היכן יחיה הכלב שלכם בזמן השהייה בפנסיון. האם זה בביתו של המאמן או בכלבייה בחוץ?
  • שימו לב לכלבים שנמצאים כרגע במתקן. האם רובם נראים שמחים ורגועים? האם הם מגיבים בחיוב למאמן או מראים סימנים של טינה או פחד?
  • התעקשו על הרשאות ביקור ונצלו אותן.
  • בקשו הפניות מלקוחות לשעבר.
  • היזהרו מכל מי שמבטיח תוצאות. כלבים הם אינדיבידואלים וכל אחד לומד בקצב שלו.

בניית מערכת יחסית פורייה – המפתח להתנהגות טובה 

המפתח להתנהגות טובה הוא בניית מערכת יחסים איתנה עם הכלב שלכם. הכלב שלכם צריך לרצות להקשיב וצריך שיהיה לו אינטרס מובהק לעשות את מה שמבקשים ממנו. זה לא משנה אם הוא יקשיב למאלף ולצוות של פנסיון אילוף, אבל בפועל בזמן אמת הוא לא יקשיב לבעלים שלו. זה אומר שגם אתם צריכים הכשרה. פנסיון אילוף טוב צריך ללמד אותכם את כל הפקודות ותנועות הגוף שהם לימדו את הכלב שלכם, כמו גם את הטכניקות להמשיך לעבוד עם חיית המחמד שלכם בבית. כבונוס נוסף, הזמן שאתם מבלים עם הכלב שלכם באילוף יחזק את הקשר שלכם ויבנה את האמון של הכלב בכם.

פנסיון אילוף – יש לקחת הכל בפרופורציה

כלבים הם לא מכוניות. אתם לא יכולים לתקן בעיות בנסיעה למכונאי. בין אם אתם תשתמשו בשירות של חוות כלבים המציעה פנסיון אילוף או שיעורים ואימונים פרטיים, אתם עדיין צריכים להתאמץ. חיית המחמד שלכם היא ישות חיה, חושבת ומרגישה, אז ללמד אותם אומר שאתם לא יכולים להעביר את העבודה למישהו אחר. אילוף הכלב שלכם צריך להימשך כל חייו והוא חלק מסיפוק הצרכים הפיזיים והנפשיים שלו.