החידושים הכי מסעירים בתחום הצערת עור הפנים והגוף

בידוד אקוסטי

ענפי הקוסמטיקה והאסתטיקה מתקדמים ומתפתחים ללא הרף. קיימות היום טכניקות טיפול שבעבר לא העזנו לחלום עליהן. הטיפולים החדישים מביאים בשורה טובה לאלו שמחפשים את הדרך להילחם בסימני הגיל ולהצעיר את עור הפנים והגוף. כיום, טיפולים להצערת העור הפכו פשוטים, נגישים ונטולי תופעות לוואי. ניתן לבצע הזרקות של חומרי מילוי ושאר הליכים אסתטיים ללא כאב. התוצאות הטובות מופיעות כמעט מיד וכך גם המחמאות. 

מיצוק עור הפנים

סימני הגיל ניכרים בעיקר על עור הפנים ובהתאם, גברים ונשים בכל רחבי העולם המערבי מבקשים למצוא את הדרך להעלים את הקמטים ולחדש את העור. הטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום מתבססת על גלי רדיו. זוהי טכניקת טיפול שמשתמשת באופן מבוקר בתדרים וחום. במהלך הטיפול נשלח תדר גל ארוך אל עומק תאי השומן, מחמם אותם, ממריץ את מחזור הדם ומעודד התחדשות של התאים. הטיפול אינו פולשני, אינו דורש תקופת החלמה ואינו כולל תופעות לוואי. תוצאות ניכרות כבר לאחר 4 טיפולים. 

טיפול לייזר פרקציונלי לחידוש העור

אם בעבר הדרך היחידה בה יכולנו לחדש את עור הפנים הייתה טיפול פילינג כימי שדרש קילוף של שכבת העור החיצונית, כיום קיימים כבר מכשירים שמסוגלים לחדש את העור מבלי לפגוע בשכבה החיצונית באמצעות מכשיר לחידוש ומיצוק העור. הטיפול אידאלי בעבור הסרת כתמים, העלמת קמטים, טשטוש של צלקות וחידוש של עור עייף. הלייזר מוחדר אל השכבות הפנימיות בעור ומעודד ייצור של קולגן להתחדשות העור. 

יותר חומרי הזנה מגיעים אל המקום הנכון

החדשנות בענף הקוסמטיקה באה לידי ביטוי באפשרות להחדיר חומרי הזנה מדויקים ואיכותיים אל האזורים בהם הם נדרשים. מכשור חדיש מצליח גם להביא את הרכיבים הפעילים אל השכבות הפנימיות של העור וגם לגרום לכושר ספיגה משופר. הטיפולים החדשים מתאימים לכל הגילאים ומביאים תוצאות מהירות. 

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך