היתרונות בנורות לד

נורות לד הן חסכוניות וחסכוניות יותר באנרגיה מאשר נורות מסורתיות. הן גם מפיקות אור בהיר יותר ויש להן תוחלת חיים ארוכה יותר.

מה זה לד?

LED הוא ראשי תיבות של Light Emitting Diode. זהו מוליך למחצה הפולט אור כאשר זרם חשמלי עובר דרכו. נורות LED צורכות פחות חשמל מנורות ליבון או פלורסנט, מכיוון שהן מייצרות יותר אור מאותה כמות חשמל, מה שאומר שהן יעילות יותר באנרגיה. 

נורות LED גם מחזיקות מעמד זמן רב יותר מכיוון שהן אינן משתמשות בפילמנט ליצירת אור כמו נורות מסורתיות, מה שגורם להן פחות לשרוף או להישבר עם הזמן. נוריות LED יעילות יותר ומחזיקות מעמד זמן רב יותר מנורות ליבון מסורתיות.

נוריות LED יכולות לשמש כתחליף לנורות ליבון. הן יעילות יותר ומחזיקות מעמד זמן רב יותר מנורות ליבון מסורתיות. הם גם עוזרים לחסוך באנרגיה ובסופו של דבר יהפכו לסטנדרט עבור כל תאורה למגורים ולמסחר בעתיד.

היתרונות של נוריות LED הם:

  1. תוחלת החיים של נורות לד הוא כ-50,000 שעות שזה בערך פי 10 יותר מתוחלת החיים של נורות CFL ונורות ליבון.
  2. הן צורכות פחות חשמל מפתרונות תאורה אחרים ומכאן שהן חסכוניות יותר בטווח הארוך שכן הן מחזיקות מעמד זמן רב יותר ומשתמשים בפחות חשמל להפקת אור.
  3. הן פולטות פחות חום, מה שהופך אותן לבטוחות יותר בחללים סגורים כמו המטבח או האמבטיה שלך, ובמקביל גם מורידות את עלויות הקירור בחודשי הקיץ על ידי הפחתת השימוש ב-AC כאשר האורות דולקים בימים חמים.
  4. לנורות LED יש אינדקס עיבוד צבע (CRI) טוב יותר מאשר לנורות רגילות. 

בשל הסיבות האלה, רבים בוחרים תאורה כזאת למגוון רחב של מטרות והארה של מרחבים מסוגים שונים. 

קנו עכשיו ב- Fetaya Electrics >>>