איך לאטום לבד את הגג בקלות כמו המקצוענים?

איטום גגות

נוזל לכם מהגג? חשבתם שהאיטום שלכם מספיק לקראת הגשם והתבדיתם? רגע לפני שאתם רצים להזמין איש מקצוע, כדאי שתדעו כי אולי אתם יכולים לעשות את זה לבד ולחסוך את הכסף. אל תפתחו כאלה עיניים, יש בהחלט נזילות שאפשר לטפל בהן לבד באמצעות חומרים טובים ולפתור את הבעיה ללא התערבות של איש מקצוע.

קודם כל, אבחון מקור הנזילה

לפני שאתם מתחילים להתלהב, חשוב קודם כל לאבחן את הנזילה. יש לבדוק היטב את מקור הנזילה ולבדוק האם מדובר בכשל נקודתי באיטום או שחומר האיטום נהרס כולו ויש להחליף אותו באחר. הרס של חומר איטום מצריך בדרך כלל התערבות של איש מקצוע מכיוון שיש להסיר את החומר שנהרס ורק לאחר מכן ליישם אמצעי איטום מבנים מחדש, אבל כאשר מדובר בכשל נקודתי כלומר, בהרס נקודתי של חומר האיטום, נין לבצע את התיקון באופן עצמאי.

איטום גג בקלות – כך עושים את זה

במידה ואכן מדובר רק בכשל נקודתי, תוכלו לרכוש חומרים שמתאימים לאיטום נקודתי כמו למשל חומר בטומני משחתי אשר מיועד בדיוק למטרות אלו. את החומר הזה יש ליישם בצורה יסודית במקום בו נהרס חומר האיטום הקיים וכך לאטום את המקום מפני חדירה של מים. חשוב מאוד להיצמד להוראות השימוש של החומר על מנת שהתוצאה אכן תהיה מושלמת ואיכותית.

אפשר לבד, אך לא מומלץ

אז רציתם לדעת אם אפשר לעשות את זה לבד? אז כן, אפשר. אם תקנו את החומרים המתאימים ואת הכלים הדרושים לכך, תוכלו לאטום את הגג שלכם בעצמכם. אך עדיין, המומחים לא ממליצים על כך. אם אתם מעוניינים שהעבודה תהיה מושלמת, הזמינו עוד היום שירות מקצועי לאיטום גגות.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך