מיגון מעליות

ישנן חברות וותיקות, מקצועיות ובעלות שם בארץ, העוסקות בתחום של מיגון מעליות.

 

מיגון ללא פשרות

אמנם יש לא מעט חברות בארץ העוסקת בתחום מיגון מעליות, אך לא כל אחת מציעה סטנדרטים גבוהים של שירות.

החברה עליה אנו כותבים משקיעה במוצריה את המיטב, ללא שום פשרות, היא תספק לכם חליפות הגנה המיועדות למעליות, חליפות אלה מיוצרות ממיטב חומרי הגלם שישנם, בעלות רמת גימור גבוהה במיוחד.

אלה הן החליפות היחידות בשוק שיגנו על המעלית בדרך האפקטיבית ביותר, וגם המראה המתקבל הינו אסתטי.

 

המצאה בלעדית

זהו פיתוח והמצאה בלעדית של חברה העוסקת בתחום של מיגון מעליות. מדובר במוטות טלסקופיים שניתן לפרק אותם, המגיעים עם מנגנון אוטומטי, בכדי להתאים את העוצמה של ההידוק לקירות של המעלית.

 

מערכות הגנה נוספות

חברה אשר איננה קופאת על שמריה וממשיכה לפתח כל מיני סוגים של מערכות הגנה, בין המתקדמות ביותר, כך ניתן מענה מושלם לטכנאי מעליות ולכל מי שמנהל את הבניין.

 

הגנה אמיתית

מדובר בהגנה אפקטיבית ואופטימאלית למעליות. כלל המערכות מצוידות גם במרכיבים שחלקם מאוד קטנים, באמצעותם המעלית תהיה מוגנת במאת האחוזים, גם לאחר שימוש לאורך זמן.

 

מה עליכם לדרוש?

חשוב שתדעו מה יהיה עליכם לדרוש. כאשר כאן הכוונה היא למיגון המיוצר מלוחות סנדוויץ', בעובי של 16 מ"מ, עם גימור עץ אסתטי למראה, אולם ניתן גם לבחור בחיפוי העשוי מפורמייקה. אלה הם לוחות חזקים במיוחד ועמידים שישמשו אתכם לאורך זמן.

 

מה לא לעשות?

אל תעשו שימוש בלוחות העשויים משעם, הם מתפוררים מאוד מהר, ולא רק, יש להם את התכונה לספוג ריחות לא נעימים. בנוסף, אל תעשו שימוש בלוחות המיוצרים מ PVC מוקצף, הם דקים, אינם חזקים ועמידים ולכן זהו אינו פתרון ראוי למיגון מעליות.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

פסנתר ימאהה

כל מי שראה בחייו פסנתרים יוקרתיים שמחירם מגיע לעשרות אלפי שקלים, יידע לומר גם את הפירמה או את המותג שלהם. ימאהה היא מהחברות שמייצרות את

קרא עוד »

הקמת בריכות

הקמת בריכות בדרך הקלה, אפשרי? מסתבר שבהחלט כן. בימינו זה אפשרי לא רק עבור גורמים עסקיים אלא גם לבעלי בתים פרטים ואף לוועדי בתים של

קרא עוד »