כך סטייליסטית אישית תשנה לך את החיים

סטייליסטית אישית

אם תמיד רציתם לשכור את שירותי סטייליסטית על מנת לשפר  את איכות החיים שלכם, או לבצע שינוי מהותי בחייכם, חשוב שתדעו כי שירותים כאלה יכולים להיות משני חיים עבור מגוון אנשים מכל שכבות האוכלוסייה, בין אם אנשי עסקים, אנשי קריירה, אישי ציבור, ואפילו בני נוער שרוצים להראות טוב יותר.

כיצד סטייליסטית יכולה לשנות את החיים?

בהרבה מובנים. להלן כמה אספקטים בחיים שסטייליסט / סטילייסטית יכולים לעזור לכם איתם:

  • התאמות נכונות – בכל הנוגע לשירותי סטיילינג, חשוב לדעת כי שירות זה נוגע בעיקר להתאמות נכונות. המקצוע חולש על גוונים מכל הסוגים ועל התאמת ביגוד ואביזרים לאנשים מכל הסוגים. בכך אפשר לבצע שינוי לטובה במראה החיצוני, להרגיש טוב יותר ולהראות ייצוגיים יותר בכל מקום.
  • שינויים מהותיים – סטייליסטית מקצועית כמו אושרת אורן יודעת לבצע את השינויים המהותיים שכל אדם זקוק להם בארון הבגדים שלו, כמו גם מעבר על הביגוד הקיים והשלכה של ביגוד שאינו מחמיא לגוף, בעוד שהסטייליסטית תבצע התאמות נכונות ותסביר מדוע יש לבחור בגזרות כאלה או אחרות בבחירת ביגוד ואביזרי אופנה.
  • נוחות – כאשר בוחרים בסטייליסטית אישית ניתן לדעת כיצד להתלבש נכון אך גם בצורה נוחה אשר תתאים לחיי היום יום. חשוב לדעת כי כאשר נוח לנו, אנו נינוחים יותר וגם נראים טוב יותר ולכן חשוב לשכור סטייליסטית מקצועית על מנת שתדע לסייע לנו לבחור ביגוד נכון אך גם נוח.
  • הרגשה אישית – רבים הנשים, הגברים ואף בני הנוער שמרגישים אבודים בכל הנוגע להתאמות וסטייל, ולכן סטייליסטית לא רק שתסייע לבחור ולהתאים ביגוד נכון, אלא שהיא תציין מהן התכונות הטובות שלכם, תוך שהיא מסייעת לכם להדגיש אותן כלפי חוץ באמצעות התאמות נכונות.

בכך כל אחת ואחד יכול לחוש בטחון עצמי גבוה יותר, בין אם מדובר באם טרייה שרוצה לחדש את המלתחה, באשת עסקים, באישי ציבור, אמנים, וכל מי שרוצה לבצע שינוי מהותי בלבוש שלו ולחזק את הביטחון העצמי שלו.

בהצלחה!

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך