מיכלי PE

מיכלי PE

מיכלי PE נמצאים בשימוש רב בתעשיות מגוונות, בישראל ובעולם. מדובר במכלים עמידים מאוד, שניתן לייצר ולספק בכל מיני מידות, גם בנפחים עצומים ביותר. PE הינו למעשה פוליאתילן, זהו אחד הפולימרים השימושיים והנפוצים בעולם. בתכנון המיכל ולאחר מכן בייצורו ניתן לעשות שימוש בסוגים שונים של פוליאתילן, על פי המשקל הרצוי למיכל, העובי המתאים ביותר, התנאים שבהם הוא צריך לעמוד ועוד. דחיסות הפולימר, גמישותו ומאפייניו האחרים מאפשרים התאמת הפתרון האידיאלי, לשימוש הצפוי.  

איך לבחור מיכלי PE

המיכלים האמורים שימושיים מאוד בתעשיית ויש לבחור אותם בצורה שקולה וזהירה. בין היתר, צריך להביא בחשבון את גודלו של המיכל ואת הנפח. ניתן לייצר פתרונות קיבול עצומים בגודלם שיכולים להגיע עד לכדי עשרות מטרים מעוקבים. במידת הצורך, אפשרי ייצור של פתרונות בהיקף של מאות ליטרים. מומלץ לבחור את המיכל אך ורק מתוך דגמים שעומדים בתקנים מחמירים, המקובלים בארץ וכן באיחוד האירופי. במידת הצורך, ניתן להוסיף תוספות שונות, כך למשל תוספת חיזוק לדפנות, דפנות מעובות, סולמות ופתחים, רגליים שעליהם נישא המיכל. למעשה, מקובל מאוד להזמין מענה שיותאם לצרכיו של המזמין, על פי סוג התעשייה שבה מדובר, סוג החומר שנשמר במיכל, זמן האחסון הרצוי ופרמטרים חשובים נוספים. 

היכן להשיג מיכלים מעולים

כלי קיבול פוליאתילן, פתרונות אחסון, מיכלי PE ומתקנים קיבול פלסטיים או מסיבי זכוכית משמשים בתעשיית המזון, במתקנים תעשייתיים, בענפי ייצור שונים, לאצירת נוזלים, חומרים באבקה ועוד. אם אתם זקוקים למענה ברמה גבוהה ולפתרונות שישמשו אתכם לאורך זמן, בעמידות ואמינות ללא פשרות, לרשותכם עידן בי פלסטיקה בע"מ. באתר https://idanbp.com/ תמצאו פתרונות קיבול הולכה, מיכלים וצנרת לתעשייה ומגוון רחב של מוצרים משלימים, תוספות ומערכות נלוות. צוות מקצועי עומד לשירותכם בנושאי ייצור, התקנה, הזמנות, תפעול ואחזקה.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

צלם ספורט יצירתי

צלם ספורט יצירתי

כדי לצלם תחרויות ספורט, תצטרכו לברור לכם צלם יצירתי, איכותי ומקצועי. אם חשוב לכם לקבל את התמונות הטובות ביותר, תצטרכו לעמול כדי להביא את הצלם

קרא עוד »

מה בודק חדירות עושה?

אחד המקצועות המסקרנים, מאתגרים ואלו שמסגרתם ניתן להרוויח שכר יפה הוא מקצוע בדיקת חדירות. במאמר זה נחשוף בפניכם מה בודק חקירות עושה. קריאה נעימה. המטרה

קרא עוד »