פארק בבלי: פרוייקט נדל"ן שכדאי להכיר

פרויקט הנדל"ן המפלצתי שמוקם בימים אלה בתל אביב, הוא מהמשובחים ביותר שיש בארץ ובו תוכלו למצוא את המחרב והסטנדרט שתמיד חלמתם עליו. בואו להכיר את מתחם פארק בבלי הידוע והמוכר בעולם הנדל"ן החדשני והעתידי.

פארק בבלי: פרוייקט נדל"ן שכדאי להכיר 

אם עוד לא שמעתם על פרוייקט בבלי פארק במושקע והמרהיב שנבנה בימים אלה בתל אביב, אתם כנראה חיים על פלנטה אחרת. אחד מהפרוייקטים הגדולים ביותר של חברת אלעד ישראל של יצחק תשובה, מכניס אתכם לעולם דיור שעוד לא הכרנו כאן בישראל.

התחזוקה הרבה יותר קלה 

אחזקת משק בית, היא אחת התפקידים המשמעותיים ביותר. מההתחלה ועד הסוף, עומדים בפני הרבה מאוד אתגרים בתחזוקת הבית. יש מגוון נושאים בבית כמו חשמל, אינסטלציה, מיסים שונים, הרשימה אינסופית. 

ברגע שאתם פותרים בעיה אחת, השנייה קופצת אחריה. רוב הבעיות הללו, נפתרות במתחם מגורים על ידי רשות ספציפית שכן הם גובים סכום חודשי או שנתי כדי לדאוג לכל צרכי התחזוקה שלכם ותמיד במרחק שיחת טלפון.

מתקנים מגוונים 

סיבה גדולה נוספת להשיג בית באזור המגורים של בבלי פארק, היא לקבל את כל המתקנים הייחודיים שהם מציעים. 

במתחם מגורים פרויקט פארק בבלי הם מציעים כל כך הרבה מתקנים וזה בסביבה הקרובה, כמו פארק או מגרש משחקים לילדים, בריכת שחייה, אולם התעמלות, אולם קהילתי בו ניתן לארגן כל אירוע ועוד רבים.

גדול כמו הבתים העצמאיים 

לרוב, הדירות אינן גדולות כמו הבתים העצמאיים. הם מוגדרים לפי מספר חדרי השינה, הסלון והמטבח. בתים אלה, נבנים בשטח קטן יותר מאשר משק הבית העצמאי, אך הם יפים יותר מכיוון שהם נבנו על ידי קבלנים נחשבים בעולם הנדל"ן.