התאמה לפי שמות ותאריך לידה – איך עושים את זה בצורה נכונה

התאמה לפי שמות ותאריך לידה

כשאנחנו מחפשים בן או בת זוג, הרבה פעמים עולה אצלנו שאלה, מי יכול להתאים לנו, למי אנחנו יכולים להתאים, מה עלינו לחפש. גם אחרי שאנחנו מוצאים, לא פעם עולה אצלנו תהייה, מדוע אנחנו מתנהגים כזוג כפי שאנחנו מתנהגים, איך אפשר להסביר את ההתנהגות הזאת וכיצד עלינו לפעול בשביל לתקן את הדרך בה אנחנו מתנהלים כזוג. 

יש מי שלוקח את זה אל טיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי, יש מי שלוקח את זה אל מקומות של שידוך, אחרים מחפשים פתרונות במקומות אחרים, כאלה שנחשבים יותר או פחות רציונאליים, תלוי מי שואל ומי עונה. אחת האופציות הפופולאריות ביותר בקרב זוגות רבים, היא התאמה לפי שמות ותאריך לידה. במילים אחרות, נומרולוגיה. 

הרעיון של נומרולוגיה איננו חדש. לא מעט אנשים בחרו במשך השנים להשתמש בשיטה זו, הרבה פעמים בהקשר דתי, שכן מה שעומד בבסיס הרעיון זו המחשבה שיש למספרים משמעות מיסטית, בין אם הם עומדים בפני עצמם, כמו בתאריכים, ובין אם הם מתחבאים מאחורי אותיות, כלומר כשצריך להמיר אותיות למספרים, כפי שנהוג למשל בשמות פרטיים ושמות משפחה. 

איך עושים את זה בצורה נכונה

בשביל לדעת כיצד להתאים זוגיות על פי שמות ותאריך לידה, הרי שצריך להכיר את התחום של הנומרולוגיה. לא כל אחד מכיר ולכן, זה לא נכון לפנות אל כל אחד ובטח שלא כל אחד יכול לעשות את זה. 

חשוב להבין את המשמעות של המספרים כמו באתר https://numero.co.il, מה הם אומרים וכיצד עלינו להתייחס אליהם. בצורה כזו נוכל להפיק תוצאה איכותית, מדויקת, וכמובן נוכל לבחון מי מתאים לנו מצד אחד ומצד שני, אילו תכונות חזקות אצלנו, אילו תכונות אנחנו צריכים לחפש אצל בן או בת הזוג שלנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיקום מבנים
אין ספק כי בישראל יש הרבה בניינים ישנים אשר מטים ליפול. העניין הוא שלבתים הללו יש בעלים והם פעמים רבות...
קרא עוד »
יול 22, 2019
דק סינטטי: מדריך מקיף להתאמה
בתחום החומרים המתקדמים, דק סינטטי בולט בתכונותיו הייחודיות ויישומיו המגוונים. עם זאת, חשוב להבין מי...
קרא עוד »
ינו 25, 2024
תובנות לגבי פירוק רכבים
פירוק רכבים היא משימה רב-גונית הדורשת תשומת לב לפרטים, ידע במערכות רכב וגישה שיטתית. כמומחה ותיק...
קרא עוד »
מרץ 07, 2024