מתכנתים ישראלים

אנשי הייטק ישראלים עם דגש על מתכנתים משתלבים בקלות בשוק העבודה העולמי. מתכנתים ישראלים ידועים ביכולות גבוהות, מוסר עבודה, חשיבה מחוץ לקופסה, שליטה בשפות ותכונות כמו תעוזה, חריצות ונאמנות. אם אתם מחפשים עובדים בתחום ההייטק ומתלבטים האם לשכור מתכנתים ישראלים או לבחור בכוח עבודה זול יותר מהמזרח הרחוק, אל תמהרו לוותר על היכולות הגבוהות של המתכנתים הישראלים. הם מבוקשים בכל העולם בגלל היכולת שלהם לסחוב את החברה כולה קדימה. 

יתרונות של פיתוח תוכנה בישראל

ענף פיתוח התוכנות והאפליקציות נחשב בישראל ובעולם כולו לתחרותי ועמוס. חברות ישראליות ובינלאומיות ממהרות להגיש מועמדות לכל פרויקט עם נכונות להתאמה אישית והשוואת מחירים. היתרונות של פיתוח תוכנה כאן בארץ ועבודה עם מתכנתים ישראלים באים לידי ביטוי ביכולת לנהל את העבודה על פי שעון ישראל בשעות שנוחות לכם, וביכולת לתקשר בקלות בשפה העברית. עם מתכנת ישראלי תוכלו לשוחח במהלך היום בשפה העברית ללא כל קושי או צורך במתרגם. יתרון משמעותי נוסף הוא האופי הישראלי שתמיד מנסה לייעל תהליכים, לשפר, להשתפר, להוזיל עלויות ולהשתמש בטכנולוגיה החדישה ביותר. 

פיתוח אפליקציות ותוכנות בישראל

גם אם אתם דוברי אנגלית שוטפת, עבודה עם מתכנתים ישראלים בשפה העברית על בסיס קוד ההתנהגות המקומי, תהיה הרבה יותר נעימה ויעילה. תהליך הפיתוח יתחיל בפגישה אישית שלכם עם צוות הפיתוח לטובת היכרות הדדית והסבר של האפליקציה, הצרכים והציפיות שלכם. בהתאם ללוח הזמנים שנקבע צוות התכנות כותב את הקוד לגרסה הראשונית בעוד מחלקות אחרות דואגות לעיצוב ולבדיקת שגיאות (QA). הגרסה הראשונית תועבר אליכם להתרשמות ראשונית במטרה לקבל מכם דגשים לשיפור. בחברת קורל פיתוח תוכנה התהליך כולו מתבצע בשפה העברית בשעות שנוחות לכם. פיתוח אפליקציות בישראל מאפשר מעורבות פעילה שלכם בהליך כולו.