האם ביטקוין נותן הצצה לכלכלת העתיד?

כל בר דעת מבין כי הדיגיטל עדיין לא סיים את התהליכים ואת ההתפתחויות שלו. ויש הפתעות שעוד מחכות לנו. מהן יהיו? זאת לא נדע. אבל ממש ברגעים אלו, בהם אנחנו מנסים לנחש מה עוד יכול להיות שעדיין אין, יושבים טובי המוחות על פיתוחים ועל תוכנות, ומעבדים ממשקים מתקדמים מאוד עבור שימושים שונים. אכן, כולנו נכוחים לראות כי העולם הווירטואלי צועד במהירות רבה ומביא לשינויים מרחיקי לכת על האנושות ועל העולם כולו. גם הכלכלה חווה שינויים דרמטיים ומשנה את פניה באופן שקשה להכיר אותה.

 

על מסחר ווירטואלי וכלכלת העתיד

אחד השינויים המשמעותיים שהתרחשו בעולם הוא השוק החדש שנפתח בחסות העולם הווירטואלי. נישה אחת בולטת מאוד היא החנויות הווירטואליות בהן ניתן לבצע הזמנות ולקבל מוצרים בלי לצאת מהבית בכלל. אבל זה לא השינוי הדרמטי עליו מדובר במאמר זה. המסחר הווירטואלי התוסס ומשנה המציאות הינו במסחר במטבעות ווירטואליים. מדובר על מטבעות שנכרים בתהליכים מיוחדים באמצעות תוכנות מיוחדות. והם סוחרים ומבצעים פעולות שונות מתוך מטרה להרוויח כסף.

 

מה טומן העתיד בחובו?

ומה טומן בחובו העתיד? מה עומד להתרחש בשנים הבאות? אמנם קשה לשער מה באמת הולך להיות ועד כמה עתיד העולם הוירטואלי להשפיע על המציאות. אבל מסתבר שמטבע הביטקווין מאפשר לנו להבין את המגמה העולמית. כן, דומה כי המסחר הווירטואלי, זה שפותח לכל אחד את השער לסחור מול משקיעים בנקודות שונות ברחבי העולם, ולרכוש מטבעות שהערך הווירטואלי שלהם גבוה – ישנה את הכלכלה העולמית באופן דרמטי. כך שמי שמקדים ללמוד את המפה, להבין את ההתרחשויות ולהסיק מסקנות בדבר הפעולות הכדאיות עבורו – עתיד להרוויח ובגדול. כן, כלכלת העתיד שונה מכל מה שהכרנו עד כה!

 

מוזמנים להכנס וללמוד עוד על המטבעות השונים בקישור הבא.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

רואה חשבון

רואה חשבון

אילו מחלקות חייבות להיות אצל רואה חשבון שאתם בוחרים? כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר לסיוע בניהול העסק שלכם? ולמה כל בעל עסק חייב

קרא עוד »