שוני גבריאלי: טעויות נפוצות בהשקעות בנדל"ן

ישנן כמה טעויות שקשה מאור להימנע בהן כאשר עושים עסקאות נדל"ן – בעיקר למתחילים. אז מהן הטעויות שתצטרכו להיזהר מהן וכיצד תוכלו להשקיע בבטחה וללא כל חשש? במאמר זה, נבדוק אחר כמה עצות ממומחה הנדל"ן שוני גבריאלי.

 

שוני גבריאלי: טעויות נפוצות בהשקעות בנדל"ן

כשבאים להתעסק עם נדל"ן, צריך לדעת כמה דברים חשובים שיועילו לכם בעסקאותיכם. לא תמיד אנשים שמים לב למה שהם קונים, זאת כיוון שהם התמהמהו עם דירות חדשות שנצצו להם, מאשר לבדוק אחר המשתלמות ביותר. חשוב להתייעץ עם כרישי נדל"ן כמו שוני גבריאלי, לפני שמבצעים רכישת קרקע.

 

קניית נכס מבלי לבדוק

אחד הדברים היותר מתסכלים שיש, הוא לקנות נכס מבלי לבדוק האם הוא באמת שווה את זה או שמה רק בגלל שוויו הנמוך קניתם אותו. זוהי טעות של מתחילים בעיקר וצריך להיזהר ממנה – מסביר שוני גבריאלי, מומחה נדל"ן וותיק ומנוסה.

 

לקנות בזול ולמכור ביקר? זה לא תמיד נכון

ברוב המקרים, אם אדם קונה משהו מסוים בזול ומצליח למכור אותו בכסף רב יותר, נראה שהוא עשה עסקה מצליחה אך הדבר לא תמיד נכון – בעיקר כאשר מדובר בנדל"ן.

כשקונים בית, מסביר שוני גבריאלי המנוסה, לא תמיד אפשר לדעת האם הוא באמת יימכר בסכום משמעותי שהיה בשווה את כל העיסוק בו. גם אם אתם קונים בית ומוכרים אותו בכמה אלפים יותר לאחר מכן, לא תמיד הדבר יצביע על מהלך נכון.

 

נכס במקום חדש

כשקונים נכס, הדבר דורש הוצאות רבות וגדולות שבדרך כלל, גורמות לאדם בקונה אותו להשיג משכנתא והלוואות חוץ לא פשוטות. כדי לעשות זאת כמו שצריך, תהיו חייבים להתייעץ עם מומחי נדל"ן כמו שוני גבריאלי למשל, שיפנה אתכם לעסקה הטובה ביותר.

באופן כללי, כאשר קונים בית – כל בית, חשוב לבדוק האם הוא יהיה שווה בערכו יותר באופן משמעותי בשנים הבאות. נכס במקום חדש הוא לא מיד המצב. בדרך כלל, תצטרכו לקרוא מאמרים של מומחי נדל"ן, שיפנו אתכם אל העסקה הטובה ביותר עברוכם.