פאפארצי לאורחים: קיר הוליווד לאירוע שלכם

בשנים האחרונות חלה עלייה במודעות משמעותית בקרב כלל הציבור בכל הקשור למראה החיצוני שלהם. עליית מודעות זן משפיעה באופן ישיר על האופנה המתחדשת, רשתות חברתיות הכוללות העלאת תמונות ועוד. במטרה לאפשר לכלל הציבור האורחים שלכם רקע בלתי נשכח להצטלם בו, חשוב שתכירו את האפשרות של קיר הוליוודי. קיר הוליוודי זהו מעין קיר גדול במיוחד הכולל רקע על פי בחירתכם. כלל המוזמנים שלכם יוכלו להצטלם בקיר המוצב בכניסה לאולם ולהרגיש בהוליווד.

 

הבטיחו לאורחים שלכם תמונות מוצלחות במיוחד 

בעקבות עליית המודעות למראה החיצוני, מוזמנים רבים שלכם יחפשו את התמונה המוצלחת ביותר להעלאה לאחת מהרשתות החברתיות השונות. קיר הוליוודי יכול להבטיח להם אפשרות טובה במיוחד לרקע בלתי נשכח. לכן, ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי קיר הוליוודי ישדרג את האירוע שלכם עשרת מונים. 

 

מגוון אפשרויות לבחירה 

ישנן כמה אפשרויות שונות לבחירה של קירות הוליוודיים כאשר ההבדל המרכזי בניהם הוא גודל הקיר. בחירה נכונה של הקיר המתאים ביותר עבור האירוע שלכם תאפשר לכם לשדרג את האירוע ולהבטיח את המירב עבור ציבור המוזמנים שלכם. על כן כיום ישנם אנשים רבים אשר בוחרים באפשרות זו ומדווחים על אורחים מרוצים במיוחד.

 

שידרוג משמעותי לכל אירוע

חשוב להדגיש כי קיר זה יכול להתאים לכל אירוע, גם לאירועים עסקיים. בחירה נכונה של הקיר תיעשה תוך התחשבות בכלל ציבור האורחים שלכם, כמות האורחים שלכם וכמובן ממוצע גילם. ישנה אפשרות לבחור בתמונות אישיות של בעלי השמחה אשר יודפסו בענק על הקיר ההוליוודי כך שכלל האורחים שלכם יזכרו את האירוע גם זמן רב לאחר סיומו. צלמי המגנטים שלכם יצלמו את כלל האורחים במרכזו של הקיר ההוליוודי היוקרתי שלכם וכך תמונה יחודית מהאירוע שלכם תישאר על המקררים של לא מעט מהאורחים זמן רב אחר תום האירוע.

 

המחירים של הקיר ההוליוודי משתנים על פי הצרכים האישיים שלכם. ישנה אפשרות בסיסית של קיר הוליוודי אשר תעלה לכם כ 1500 שקלים, ולעומתה ישנה אפשרות מהודרת ומפוארת יותר אשר תדרוש מכם כ 4000 שקלים.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

ניסור בטון

היום ניתן לראות יותר ויותר צורך וביקוש לשירות של ניסור בטון. מדובר למעשה על דרך אפקטיבית לצורך התאמת המבנה לצרכים מסוימי. למשל, במידה ויש צורך

קרא עוד »