שתלים דנטליים – מה זה ולמה חשוב לבחור נכון

שתלים דנטליים

טיפולי שתלים בשיניים, נחשבים לאחד מסוגי הטיפולים החשובים ביותר שאנחנו יכולים לעבור במסגרת רפואת שיניים. מדובר אומנם בטיפול לא שכיח, שכן לא כל אחד מאיתנו צריך לעבור אותו בהכרח, הוא בוודאי לא שכיח כמו סתימות או טיפולי שורש, אך החשיבות של סוג כזה של טיפולים הוא לא פחות משמעותי ואולי אפילו יותר.

הרעיון של טיפולי השתלת שיניים בירושלים הוא, לאפשר לנו ליהנות מלסת עם קשתות שיניים מלאות, מה שאומר שלא נצטרך להתמודד עם שיניים רקובות או חולות וכן לא נצטרך למצוא את עצמנו מתמודדים עם מצב בו יש חוסר בשיניים בלסת.

במצב רגיל יש לכל אחד מאיתנו 32 שיניים (כולל שיני בינה), 16 בלסת העליונה, 16 בלסת התחתונה. במצב בו שן אחת נופלת, נחבלת או נרקבת כתוצאה מדלקות, זיהומים, מחלות או כל דבר אחר, הרי שעלינו למצוא פתרון, בין אם זה בשביל שתהיה לו שן חלופית ובין אם זה בשביל שאנחנו לא נצטרך למצוא את עצמנו עם חלל ריק בין השיניים, דבר שיכול לייצר זיהומים, לצבור עששת ולגרום למחלות ודלקות שונות, שישפיעו על האזור ועל הלסת כולה.

כיצד שתלים דנטליים עוזרים לנו

במהלך טיפול שתלים, הרופא משתיל לנו שתל דנטלי, בין אם זה במקום בו היתה אמורה להיות שן ובין אם זה אחרי טיפול עקירה במהלכה הוא מסיר את השן החולה ובמקומה משתיל שתל דנטלי. בצורה כזו, אנחנו יכולים ליהנות מלסת עם קשת שיניים מלאה. כך אנחנו יכולים ללעוס בצורה רגילה, ואנחנו לא צריכים להתמודד עם מחלות ודלקות שעלולות להתפתח במקום.

חשוב לבחור שתלים אצל רופא שיניים באשדוד שיכולים להחזיק מעמד ולא יפתחו התנגדות, וכן בשתלים שמעוצבים בצורה דומה לשאר השיניים בלסת.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »