משאבות בטון למכירה – מה חשוב לדעת לפני ביצוע רכישה?

משאבות בטון משמשות לשאיבת מים מבאר או מקידוח. הם משמשים במקומות רבים כגון חקלאות, בנייה, תעשייה וכן הלאה.

משאבות זמינות מסחרית עשויות מברזל יצוק, אלומיניום, נירוסטה ואחרות. הקיבולת שלהם היא בין 1000 ל-30,000 ליטר לשעה. למשאבות מסחריות רבות יש קיבולת גדולה יותר כמו 3500 עד 40,000 ליטר לשעה. ניתן להשתמש במשאבות מסחריות אלו במקומות רבים בשל הקיבולת הגדולה שלהן.

מחפשים משאבות בטון למכירה או חלקי חילוף למערבלי בטון? צרו קשר >>>

משאבות בטון למכירה – איזה מטרות הן משיגות לנו?

משאבות בטון יכולות לשמש למטרות רבות. הם יכולים לשמש לשאיבת מים מהבאר או מהקידוח וגם לשאיבת נפט מהבארות או אסדות הנפט. משאבות בטון משמשות גם במפעלים ובתעשיות לשאיבת מים ממאגרים תת-קרקעיים. משאבות בטון רבות זמינות בגדלים שונים, מה שהופך אותן למתאימות למטרות שונות.

סוגים של משאבות בטון למכירה

סוגים שונים של משאבת בטון משאבות בטון מגיעות בצורות, גדלים וסוגים שונים. הסוגים העיקריים של משאבות בטון מוצגים להלן:

  • משאבת צילינדר: בודד מסוג זה של ציוד שאיבה מיועד למטרת שאיבת שמן מהבאר או שמן. משאבות בטון הן סוג של משאבה שניתן להשתמש בה לשאיבת נוזל מתוך חור. הם נמצאים בשימוש נפוץ באתרי בנייה, שם הם נחוצים לשאיבת מים ממפלס הקרקע למפלסים העליונים.
  • משאבות הדלי: אלו יכולות להיות עשויות מגומי, פלסטיק או מתכת. דוגמה למשאבת גומי היא משאבת הטרומל (או הדלי). זהו חומר עמיד ועמיד אשר נמצא בשימוש בסוגים שונים של משאבות במשך מאה שנים לפחות. המבנה של משאבה זו עשוי להידמות לצורתו של דלי מסורתי שעושה אותה אפשרות טובה למתחילים. חלק מהמשאבות משתמשות בעיצוב ספירלי, ואחרות הן מלבניות או עגולות.
  • משאבת תוף: ידועה גם בתור משאבת דלי, שכן היא מצריכה שימוש במים על מנת לשחררם מגוף המשאבה. משאבה מסוג זה מיועדת לשימוש עם דלי ועשויה להיות עשויה מגומי, פלסטיק או מתכת.