האם לשים את הספה על השטיח או בגבולות השטיח?

שטיח בסלון

לפני רכישת שטיח יש לקבל החלטה בדבר גודלו בהתאם לאופן הנחתו מתחת לרהיטי הסלון אם בכלל.

עיצוב חדשני בחדרי המגורים

הטרנד החדש אשר נראה בבתים חדשים רבים הוא לרכוש שטיח מלבני גדול אשר יונח מתחת לספה הארוכה, שולחן הסלון וכורסאות או פופים הקיימים במרחב. כל הריהוט יחד יוצר תחושה של מלבן גדול והשטיח מונח למרגלותיהם. נותרים שטחים בודדים בין הפריטים השונים שבהם כל מי שדורך חש בהימצאותו של שטיח בסלון ויכול לשבת עליו.

מבחינה עיצובית סידור של רהיטי הסלון על השטיח יוצר משטח שאין לו גבולות מוגדרים והוא מעניק נוחות מרבית לכל מי שנמצא בסלון.

עיצוב מסורתי בחדרי המגורים

מי שאינו מעונין בשטיח כה גדול, רוכש שטיח קטן יותר ומניח אותו על שטח מצומצם יותר. גבולות השטח הם מתחת לשולחן הסלון ומתחת לרגליים הקדמיות של הספה בלבד. כלומר הספה לכל אורכה ממוקמת על הרצפה ורק מתחת לקצה שלה ממוקם השטיח.

פרישת שטיח רק בקדמת הרהיטים יוצרת נראות עם גבולות משורטטים ומודגשים של מיקומי הריהוט בתוך המרחב.

עיצוב חדר המגורים

ברוב הבתים החדשים נעזרים הלקוחות במעצב פנים אשר מתווה את הדרך תוך קבלת החלטה על הקו העיצובי המתאים ביותר למשפחה זו. הקו נבחר לאור טעמם של בני המשפחה והצרכים האינדיבידואליים בהתאם לגילם של הילדים, הרגלי האירוח ועוד.

על פי הנתונים הללו קובעים כמה מקומות ישיבה יהיו בספה שיקנו, אם יהיו כורסאות, פופים, ספסלים דקורטיביים או כל פריט אחר.

עבור משפחה שמארחת לעתים תכופות, קיים צורך בריהוט המכיל מושבים רבים יותר, בצורת האות ר' או האות ח' ולכן במקרים רבים גם גודלו של השטיח שיונח באחת מהאופציות יהיה גדול הרבה יותר.

חיפוש אחר השטיח האולטימטיבי

לאחר שידוע גודלו של השטיח, מקבלים החלטה על נראותו וגווניו. המבחר הגדול של השטיחים באולם התצוגה של סהרה שטיחים מציג הרבה מאד אפשרויות כך שכל לקוח ימצא את השטיח שנראה לו המתאים ביותר, אשר יוסיף יוקרה אלגנטיות ויופי לנראות הכללית של הסלון.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום גגות

טעויות נפוצות באיטום גגות

ישנם כמה וכמה טעויות נפוצות באיטום גגות. חומרי איטום לקויים ושאריות חריצים שהשאירו חסרי אחריות ומקצוענות קבלני איטום מסוימים. אז מהן הטעויות הנפוצות באיטום הגג?

קרא עוד »