יישום התקנת ציפוי חלונות בחדרים

ציפוי חלונות

ציפוי חלונות הנו שכבת הגנה המשמשת להכהיית החלונות להחלשת עוצמת הסנוור מהשמש. משתמשים בציפוי גם להגנת הפרטיות למניעת הצצה של גורמים זרים לתוך חדרי הבית שלכם. כיצד מתקינים ציפוי חלונות בחדרים? במאמר שלפניכם תוכלו לדעת כיצד התהליך נעשה. חשוב לציין כי אם אינכם מוכשרים בהתקנת ציפוי חלונות, מאמר זה לא נועד לשמש להדרכתכם, ויכול להימסר אך ורק לאיש מקצוע. ברם, חשוב לדעת מהם שלבי ההתקנה כדי לוודא שבבית שלכם היא נעשית כמו שצריך ללא טעויות והקטנות ראש.

סיבון זגוגית החלון

הסיבון נעשה בליווי מים. המטרה היא להסיר אבק ולוודא כי שכבת הפנים של החלון לא רק נקייה אלא זכה וטהורה מכל גרגר חול או אבק. על החלון להיות 100% נקי, שכן כשהציפוי נוכח עליו, מספיקים כמה גרגירים קטנים על מנת ליצור צביר לכלוך קבוע, בולט ומאד לא מחמיא.

משיכת החלון בתמיסת ציפוי חלונות

התמיסה אינה הציפוי, אלא חומר שעוזר לו להשתלב באופן חלק על הזגוגית ולמנוע בועות ככל האפשר. יש למשוך את הזגוגית בחומר זה עד אשר כולה מכוסה בו. בפרקים הבאים נלמד כיצד לעבוד עם חומר זה בגוף מדבקת ציפוי חלונות ולחבר אותה לחלון.

הכנת מדבקת הציפוי להדבקה

יש להפריד את מדבקת ציפוי החלון מהכיסוי ועל הדבק שלה לשים תמיסת ציפוי חלונות. יש לוודא כי כל מרחב ההדבקה ספוג בתמיסה ולבצע את ההדבקה לחלון. עם סיומה יש לגזור את הקצוות וליישר באמצעות סכין יפנית כשכרטיס מגנטי מפלסטיק משמש כשבלונה לשמירה על הקו הישר. עם אותו כרטיס מגנטי יש לעבור על ציפוי חלונות כשהוא כבר על החלון במטרה למעוך אותו כדי למנוע היווצרות בועות.

היתרונות של חלון עם ציפוי

  • הגנה מסנוור.
  • הגנה על הפרטיות. הציפוי משמש לטשטוש פנים החדר או האפלתו.
  • הגנה פיזית: הציפוי הוא חומר חזק שמוסיף עוד הגנה לזכוכית מנזקי מגע פיזי עוצמתי.
  • מראה מלוטש ומלכותי המייחד את החלון.

כל אלו מביאים דיירים רבים להסדיר ציפוי חלונות בחדרי ביתם וליהנות מתנאי המגורים הטובים ביותר. עם ציפוי חלונות – הזגוגית שלכם איכותית יותר, יפה יותר, מוגנת יותר וסימפטית הרבה יותר בעת זריחת השמש.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

רעיונות לעבודת סמינריון בחינוך

רעיונות לעבודת סמינריון בחינוך

מתכוונים לכתוב עבודת סמינריון בחינוך ותרצו להיות בטוחים שהעבודה תרשים את המורה ותהיה מעניינת וייחודית? מתקשים למצוא נושא לכתיבת עבודת הסמינריון? ובכן, במאמר הבא נספק

קרא עוד »
יועצת זוגית - איך בוחרים

יועצת זוגית – איך בוחרים

בכול הנוגע לחיפוש אחר יועצת זוגית טובה כמו יועצת זוגית נעמה רגב, החיפוש יכול להיות ארוך ומייגע, שכן בארץ ובעולם לא חסרים מטפלים זוגיים טובים.

קרא עוד »