כפפות עבודה – הגנה מרבית על הידיים בכל מצב ומקום

כפפות עבודה

ברור הוא שזוג כפפות עבודה, בעלות תו תקן, מותאמות ואיכותיות יכולות לשמור ואף להציל אותנו במקרים רבים מפגיעות ומנזקים העלולים לקרות במהלך העבודה. כפפות עבודה מגיעות במגוון סוגים וחומרים המותאמים לסוגי עבודות וסביבות שונות בכדי להבטיח הגנה מרבית לידי העובדים בכל מקום ומצב. מבנה הכפפה והחומרים שמהם היא עשויה יקבע האם היא מתאימה לעבודה הנדרשת, או לא. לדוגמה, כפפות עבודה נגד מים, עשויות מחומרים העמידים במיוחד למצבים בהם ישנו צורך בעבודה עם מים, מניעת חדירה ומגע עם המים, מניעת החלקה, ומתן אפשרות לעבודה עם הידיים ושימוש בכלים היכן שנדרש בסביבה רטובה.

כפפות עבודה נגד מים מאפשרות לנו לעבוד ביעילות ובבטיחות מרבית גם כאשר יש לנו מגע ישיר עם מים. עבודות שונות בגננות, לוחמי אש, עובדי תעשייה כל אלה צריכים ועושים שימוש בכפפות מותאמות המיועדות למשימות אלה, והן צריכות להיות חסינות מפני נוזלים ולא לספוג אותם בתוכן. כפפות עבודה אלה דוחות מים באופן מובהק כשעשויות מחומר עמיד וחזק, בחלק מהמקרים הן צריכות להיות עמידות גם לחום ולחומרים מסוכנים.

לרוב אנו נוהגים ללבוש כפפות עבודה בביצוע עבודות שיש בהן סיכון לעור הידיים בטיחותן ולבריאותן. כפפות עבודה נגד מים חיוניות במקרים בהן חדירה של מים לידיים יסכן וישבש את מהלך העבודה התקין. במקרים בהם יש סיכוי סביר לעבודה עם נוזלים רצוי מאוד לרכוש כפפות עבודה מתאימות.

לדוגמה, כפפות עבודה למניעת החלקה, הן כפפות נוחות לעבודה עדינה, או גסה, ויהיו בעלות ציפוי ייעודי למניעת החלקה ולהגברת האחיזה גם באזורים שמנוניים ורטובים. הכפפות מאפשרות אחיזה משופרת לביצוע פעולות וגם לתפעול כלים ומכונות, והן בעלות בד גמיש ונושם בגב היד המאפשר עבודה ממושכת בנוחות מרבית. כפפות עבודה למניעת החלקה מתאימות למשיכת כבלים ולכל עבודה אשר מצריכה הגנה על כפות הידיים, ללא פגיעה ביכולת לבצע גם עבודות עדינות. השימוש בכפפות משפר את ביצועי העבודה ותורם להגברת הבטיחות בעבודה.

מטרתן של כפפות עבודה ייעודיות תהיה לדאוג בעיקר לכך שיהיו לנו כמה שפחות הפרעות וסיכונים במהלך יום עבודה שגרתי. הכפפות שומרות לנו על הידיים ודואגות שלא נפצע, נחלה ו/או שהעבודה תשובש. לצורך מזעור הנזקים הללו מומלץ לבחור בכפפות עבודה ייעודיות של חברות מוכרות בעלות תו תקן ומוניטין מקצועי רלוונטי ומוכח. ייתכן כי לביצוע פעולה, או משימה מסוימת נצטרך אפילו יותר מזוג כפפות אחד, כמו לדוגמה עובדי השטח של חברות החשמל, העושים שימוש ב 3 זוגות של כפפות בו זמנית, כאשר לכל זוג כפפות תפקיד חשוב ומוגדר במניעת התחשמלות העובד. כפפות עבודה מאפשרות לנו לא רק להיות בטוחים ולהרגיש כך, אלה גם ליהנות מהגנה כוללת המאפשרת לנו את היכולת להיפגש עם נוזלים, כימיקלים, חשמל, חום, וסכנות אחרות במהלך עבודת שטח ועם זאת לבצע את המשימה שלנו על הצד הטוב ביותר בצורה בטוחה ומינימום הפרעות.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חוקר פרטי

חוקר פרטי

חוקר פרטי יכול להיות שימושי במגוון רחב של תחומים שונים. החוכמה היא רק לבחור לעבוד עם החוקר המקצועי והמיומן ביותר בתחום. חשוב להבין כי לכל

קרא עוד »