יוסי שדה – פרטים מעניינים על פועלו

יוסי שדה

יוסי שדה זוהי דמות חינוכית מעוררת השראה. מדובר באדם שעוד משנת 1998 עושה ככל שביכולתו על מנת לשנות את עתידם של בני נוער חסרי קורת גג ובמצוקה. הוא עושה זאת בהצלחה בעזרת חוות שדה בר אשר נוצרה בין היתר מתרומה של קרקעות על ידי החטיבה להתיישבות.

מה עושים בני הנוער בחוות שדה בר?

בני הנוער שנמצאים בחוות שדה בר לוקחים חלק בפעילויות רבות ומגוונות, כאשר ביניהן ניתן למנות האכלה של בעלי החיים, טיפול בצומח, תחזוקה של החווה ועוד. כך הם מבינים כיצד לדאוג למקום בו הם חיים והם לומדים על הדרך ערכים חשובים ומחזקים את הקשר והאהבה שלהם לעבודת אדמה.

השראה חינוכית בעבור בני הנוער

היבט נוסף שנרצה לדבר עליו זה עצם היותו של יוסי שדה מהווה השראה חינוכית עצומה עבור בני הנוער שנמצאים בחווה. הוא מלמד אותם דברים חשובים על החיים, את אהבת הארץ, מספק לכם תמיכה מסביב לשעון ומסייע לכל אחד שצריך עזרה ובכל היבט שישנו. בני הנוער בחווה יודעים שתמיד יש להם אל מי לפנות ובכל עניין שניתן להעלות על הדעת.

שינוי אמתי של חיי הנערים

חוות שדה בר ופועלו של יוסי שדה מוכיחים שוב ושוב לאורך השנים כי אכן ניתן לעשות דברים אחרת. בעזרת אמונה בצדקת הדרך והתמדה לאורך שנים הצליח יוסי לספק לבני הנוער את כל מה שהם צריכים כדי שיוכלו ליהנות מעתיד ורוד וטוב יותר. הוא עושה זאת בהצלחה יוצאת דופן ואיננו מתפשר על אף פרט במהלך הדרך. הודות לכך בני נוער רבים נמצאים במצב הרבה יותר חיובי והכיוון של החיים שלהם הוא הרבה יותר אופטימי בעצם.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »