איך עו"ד לדיני תעבורה יכול להוציא אתכם במקרה של תאונת דרכים?

עו"ד לדיני תעבורה

על עבירות תנועה משלמים מחיר. אין ספק שזה כואב ולא נעים בשעה שאתם נאשמים בעבירה או בתאונה. אבל למען האמת כולנו מעדיפים כי הכבישים בארצנו יהיו אפשריים לנסיעה, ולא יהוו מקום של קטל בו איש את רעהו חיים בלעו. אז אם הייתם מעורבים בתאונה, ואתם עומדים לתת על כך את הדין כדאי שתדעו – על עבירות תנועה אתם עתידים לתת את הדין ואף לשלם על כך מחיר – תלוי בחומרת המעשה ובאשמה שלכם בתאונה.

במה יוכל להועיל עורך דין?

אמנם אתם תועמדו לדין ותקבלו עונש בגין עבירת התנועה והנהיגה שלא כנדרש על פי חוקי התנועה. אבל חשוב לכם להיות מיוצגים על ידי עורך דין מקצועי. וזאת מדוע? בגלל הסיבה הפשוטה שחומרת העונש שיוטל עליכם נקבע לפי חומרת המעשה שביצעתם. ויש לדעת שהמעשה שעשיתם עשוי להראות חמור מאוד במידה ובוחנים אותו במבט מאשים, שמחפש לגלות כמה אתם לא אחראיים, אך אותו מעשה עשוי להראות סביר יותר כאשר מספרים עליכם ועל האישיות החיובית שלכם, כאשר מציגים את המקרה באור חיובי שחותר להסיר מכם את חומרת המעשה.

פגישת ייעוץ לקראת עמידה למשפט

לפני שאתם ניצבים בבית המשפט חשוב לכם לקבל פגישת ייעוץ אצל עורך דין תעבורה מקצועי. הוא יוכל לנתח באוזניכם את התאונה ואת המעורבות שלכם, ולספר לכם על העונשים שנהוג לתת על מקרים שכאלו. כמו הוא כן הוא ינסה לתור אחר פרצות שיוכלו להקל מעליכם את הדין, ולהפחית את חומרת העונש. במרבית המקרים יהיה נכון להיות מיוצגים בבית המשפט על ידי עורך דין מומחה בתחום התעבורה. עורך דין מקצועי בתחום יוכל להועיל לכם עד מאוד, לאפשר לכם להישפט בצורה מקלה יותר ולהפחית מחומרת העונש במידת האפשר.

בחירה של עורך דין מוצלח

כמובן שהייצוג הזה הוא עניין שכרוך בתשלום, אבל לכם חשוב בשלב זה לבחור עורך דין מקצועי וממולח, עו"ד שיש לו סיפורים של הצלחות ורפרטואר עשיר מאחוריו. הוא זה שיוכל להועיל לכם עד מאוד בתהליך.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה שצריך לדעת על השתלות שיניים

מה שצריך לדעת על השתלות שיניים

השתלות שיניים הפכו לפופולאריות ביותר בשנים האחרונות. בעבר רוב האנשים נאלצו להשלים עם העובדה שחסרות להם שיניים, או לחילופין להזמין לעצמם שיניים תותבות, אך היום

קרא עוד »