הדברה בערים – דגשים לבחירה נכונה

הדברת חולדות

ערים מאופיינות בצפיפות יחסית ומכילים שטחים ייעודיים לבתי עסק, בתי מגורים, בניינים, מסעדות ורחובות שוקקי חיים. אם אתם גרים או עובדים בעיר, אתם בוודאי יודעים שבשל הפעילות בעיר ייתכנו מזיקים שיגיעו לכל מקום  – הן כדי לחפש אוכל והן כדי למצוא מחסה או מקום להקים בו קן או בית. 

ואכן כמו בכל עיר בישראל, ניתן למצוא מיני מזיקים החל מתיקנים או יתושים וטרמיטים עד עכברים ועכברושים ואפילו עטלפים ונחשים. כן הרשימה של בעלי החיים שאנו לא תמיד רוצים במחציתנו ארוכה, ואתם צריכים למגן את המרחב שבו אתם נמצאים מפני כל אלה. 

הזמינו הדברת עכברים >>>

מתי כדאי להזמין הדברה?

הדברה בעיר הוא שירות שחייב להיות זמין ומהיר שכן יש מקרים דחופים בהם יש להרחיק מזיקים, כמו כשמגלים שעכברוש שוכן במבנה – מה שיכול להיות מסוכן מאד! וגם במקרים של קינון יונים במבנה – מה שעלול לגרום למחלות בקרב ילדים. בשל כל אלה, חשוב לבחור מדביר שהוא איש מקצוע שיכול לספק שירות מקצועי במהירות. 

הדברה יש להזמין בכל מקרה בכול שנה שנתיים כדי שהמרחב אשר בו אתם גרים או עובדים יהיה מוגן מפולשים לא רצויים. כך  'תקדימו תרופה למכה' ותמנעו ממפגש עם תיקן או נחש. 

מדביר יש להזמין במידה ויש חשש לחדירה של מזיקים למבנה כמו למשל כשמוצאים שקיות מצרכים מחוררות או בדים מחוררים, או כשמבנה מעץ מתחיל להתפורר בשל טרמיטים/ כאשר מגלים שבשדה או חורשה ליד הבית נמצאים זוחלים מכלל מיני סוגים וגם במקרים של עש הבית או של נמלים. 

שירותי הדברה שאפשר להזמין

מרבית חברות הדברה בערים יציעו הדברה כללית שמטרתה למנוע כניסה של מזיקים למרחב המגורים או העבודה. עם זאת תוכלו להזמין שירות ספציפי שיתמקד בהרחקה או לכידה וגם מניעה של מזיקים שונים. בין השירותים תמצאו: 

הדברת נמלים, הדברת תיקנים או יתושים, הרחקת עש/ דבורים צרעות, לכידת נחשים וזוחלים ושחרורם במקום אחר רחוק וטבעי יותר, כמו גם שישנם שירותים כגון:  הרחקת טרמיטים, הדברת מזיקי מזון, לכידה והרחקת עטלפים או התקנת רשתות נגד יונים והדברה אלקטרונית. 

כשאתם בוחרים בחברת הדברה, בחרו איש מקצוע אמין , מנוסה ומקצועי שיספק את השירות על הצד הטוב ביותר וייעץ לכם לגבי מניעת כניסת מזיקים למרחב. בצעו השוואת מחירים בין אנשי מקצוע ובחרו מדביר שנותן אחריות מלאה על עבודתו.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

צלם ספורט יצירתי

צלם ספורט יצירתי

כדי לצלם תחרויות ספורט, תצטרכו לברור לכם צלם יצירתי, איכותי ומקצועי. אם חשוב לכם לקבל את התמונות הטובות ביותר, תצטרכו לעמול כדי להביא את הצלם

קרא עוד »

מה בודק חדירות עושה?

אחד המקצועות המסקרנים, מאתגרים ואלו שמסגרתם ניתן להרוויח שכר יפה הוא מקצוע בדיקת חדירות. במאמר זה נחשוף בפניכם מה בודק חקירות עושה. קריאה נעימה. המטרה

קרא עוד »