ביובית

ביובית

ביובית הנה שירות שאיבת מי ביוב מתעלת ביוב של משק בית. הדבר נעשה בכל עת שמתעוררת בעיה בביוב. כאשר הבית מבוסס על פועלה של משאבה טבולה גורסת, השאיבה מבוצעת על ידי פתיחת המשאבה באמצעות הזזת מכסה הביוב שלה, וכאשר מדובר על מכסה ביוב קטן ללא משאבה, השאיבה מבוצעת דרך התעלה ישירות, כשהעובדים משת משים באמצעי שאיבה דקים יותר המתאימים לאותו פתח.

איתור סתימה בביוב

סתימה בביוב היא מצב בו לא מערכת המים העליונה שלכם היא שתוקעת את הליכי זרימתם אלא דווקא למטה, בביוב, אחרי שהכל ירד. הסימפטום מאד לא נעים: מים עולים מהביוב לתוך הבית שלכם, ואם יש לכם תעלת ביוב באיזשהו חדר, אתם תראו אותה מוצפת מים חומים שלא יכולים לרדת חזרה למטה. במקרה כזה, יש להזמין אינסטלטור ביובית אשר יגיע עם משאית שאיבה ענקית, יתחבר לביוב שלכם וישאב אותו על מנת לאתר איפה הסתימה נמצאת זיהוי מקור הסתימה יתבצע מיד ויתחילו עבודות לפתיחתה. ייתכן כי הבעיה נובעת משורשי העצים, אם אתם גרים בבית צמוד קרקע.

תיקון הסתימה באמצעות עבודות שרברביות

לאחר שהביוב נשאב, מתבצע איתור של הסתימה, והיא מתוקנת באמצעות שאיבת הגורם שסתם את הביוב. לעתים, גורם זה יהיה קשיח יותר ממה שנדמה, ויהיה צורך להשתמש בכלים מיוחדים לניתוקו מהביוב שלכם והחזרתו לפעולה שגרתית מלאה.

הענקת אחריות על העבודה

לאחר יישום פרויקט ביובית תוענק תעודת אחריות לבית הלקוח שמאשרת כי אינסטלטור ביקר בו ושאב את הביוב בעקבות הסתימה ממנה סבלתם. אחריות זו מציינת את זמן ביקור האינסטלטור ומאפשרת לכם ליהנות מעבודה איכותית עם תוצאות טובות לגביה, תוצאות שמגובות באחריות של המבצעים.

תכונות שחשוב לבדוק לפני שמזמינים ביובית

  • עבודה עם אמצעי זיהוי סתימה אלקטרוניים וחזותיים.
  • עבודה יעילה של צוות השרברבים בעודו באתר הסתימה.
  • ביצוע שאיבה מקצועית בפרקי זמן קצרים.
  • תיקון הסתימה ביעילות ובקלות על סמך ניסיון רב.

אינסטלטור המעניק ללקוחותיו שירותי ביובית לא צריך רק לספק משאית שאיבה אלא גם להיות ניחן בניסיון ובידע שיאפשרו לו להגיע לכל מקופם בביוב שלכם ולפתור בקלות כשלים שונים שמתגלים בו. מאד מומלץ לעבוד עם אינסטלטור ביובית מומלץ להבטחת תוצאת עבודה איכותית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תיקון תריסים חשמליים בתל אביב – כיצד בוחרים איש מקצוע בצורה נכונה?
בכל פעם כשאנחנו נדרשים לשירותיו של איש מקצוע כזה או אחר, עלינו לבחון פרמטרים שונים שיכולים להשפיע על...
קרא עוד »
מאי 11, 2021
כמה עולה לבנות ממד בבית פרטי?
עלותו של ממד כרוכה במספר פרמטרים שחשוב לדעת ולהכיר. הראשון שבהם הוא תשתיות ההגנה עצמן: הכלים והחומרים...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
כמה עולה יועץ משכנתאות
יש מעטים שחושבים לשכירת שירותו של יועץ משכנתא הוא דבר מיותר. אין להם באמת מושג על מה הם מדברים. ייעוץ...
קרא עוד »
מאי 23, 2022