אמבטיה או מקלחון?

מקלחון

אנשים רבים מחליטים לשפץ את חדר האמבטיה שלהם, היות וזהו אחד החדרים שנוטים לצבור הכי הרבה עובש ולחות. לכן אחת לתקופה יש צורך לבצע מבצע שיפוצים, אשר ישדרג את מראה האמבטיה ויספק אווירה נעימה יותר בכל החדר. לפעמים מספיק רק לצבוע מחדש את הקירות, אך בפעמים אחרות יש צורך לרצף מחדש, לחדש את הקרמיקה וכמובן אחת לתקופה להחליף את האמבטיה הישנה והמתפוררת. היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של כלים סניטריים, המגיעים בדגמים שונים, צבעים שונים, גדלים שונים וכדומה. אנשים רבים מתלבטים בשאלת השאלות – האם להתקין אמבטיה או מקלחונים פינתיים? כמובן שישנם יתרונות וחסרונות שונים לכל אחת מהבחירות, לכן כל אחד חייב לבצע את השקול הנכון ביותר עבורו.

אמבטיה או מקלחון – יתרונות מול חסרונות

קודם כל, חשוב להבין כי המקלחונים של היום אינם דומים כלל לאותם מקלחונים האומללים של פעם. כבר לא מדובר על פינה בחדר שמגודרת על ידי וילון מלא בעובש, אלא על מקלחון מודרני שמגיע בעיצובים שונים, שיטות פתיחה מגוונות וכמובן עשוי מסוגי זכוכית שונים. היתרון המרכזי של המקלחון הוא נוחות – ניתן למקם בתוכו כיסא ולהתקלח בישיבה, להתקין מכשירי מסאז' שונים ובעיקרון להתאים אותו לצרכים האישיים שלכם. הוא מתאים מאוד לאנשים מבוגרים או נכים, ונחשב לבטוח יותר בזכות הרצפה המחוספסת. יתרון נוסף הוא היכולת שלו למנוע השפרצת מים, כך שהשטיחון, המגבות והקירות נשארים יבשים בזמן המקלחת. כמובן שניתן להזמין מקלחון בכל עיצוב אפשרי, ובכך לתרום לעיצוב הכללי של החדר. מבחינת חסרונות – המקלחון נוטה יותר לפתח עובש, העלות שלו גבוהה יותר ובדרך כלל קשה לנקות את הדלתות שלו.

אנשים אחרים יעדיפו להתקין אמבטיה, היות ומה יכול להיות יותר מושלם, מאשר אמבטיה חמה בסוף היום? ניתן כמובן לשלב סבונים ומלחים מיוחדים, ובעצם ליהנות מספא ביתי. האמבטיה גדולה ומרווחת יותר, קלה לניקוי ומאפשרת פינוקים רבים יותר. ניתן לבחור בכל עיצוב אפשרי, כך שהדבר יכול לתרום המון לאווירה של החדר. החיסרון העיקרי של האמבטיה הוא המקום הרב שהיא תופסת, אשר יכול היה להיות מנוצל לצרכים חשובים יותר.

לעוד מידע בקרו באתר https://bathline.co.il/

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

שירותי ERP

שירותי ERP – והתועלת לעסקים

אין ספק כי המפתח בניהול עסקים הוא יכולת קבלת ההחלטות שלנו לצד יכולת ניהול משאבי האנוש שלנו. עליכם להבין כי פעמים רבות ההבדל בין הצלחה

קרא עוד »