באו להוציא אצלך לפועל? החשיבות של עורך דין הוצל"פ

עורך דין הוצל"פ

הרגע הזה שבו מגיעים אנשי ההוצאה לפועל עם צו בידם ומתחילים לעקל חפצים ונכסים מתוך מרחב מגורים או עבודה: הוא רגע קשה במיוחד. במקרה כזה אתם מבינים כי אתם מסובכים בחובות מעל הראש וכי החלו להינקט צעדים נגדכם באמצעות פירעון חובות שצברתם על ידי מכירת נכסים וחפצים.

מכונית שעוקלה, מכשירי חשמל, טלוויזיות ואפילו נכסי נדל"ן הם כאלה שהשגתם בעמל רב וכעת אתם רואים כיצד הם נלקחים ממכם… אכן מצב קשה ולא נעים בכלל. אז אם באו להוציא אצלך לפועל, החשיבות של עורך דין הוצל"פ הינה במעלה ראשונה! מפני שמדובר באיש מקצוע שיכול לסייע לכם לצאת מהפלונטר שבו נלכדתם. 

כיצד  עורך דין הוצל"פ יכול לעזור לכם?

אם נקלעתם לחובות שאתם לא מצליחים לצאת מהם וכבר הגיעו אליכם נציגים של הוצאה לפועל, אם כבר קיבלתם מכתבים וצווים שונים מגוף זה, הרי שאתם חייבים לבחור עו"ד שיהיה לצידכם ויסייע לכם לנהל את הנושא בצורה הרבה יותר טובה. 

עורך דין מנוסה יעזור לכם להגיש בקשה לפשיטת רגל או חדלות פרעון, הוא יעזור לכם להסדיר חובות מול נושים, ייצג אתכם בבית המשפט במידת הצורך, ילווה אתכם בתהליכים של התנהלות מול נושים ומול הצואה לפועל ויעזור לכם בתהליכי פשיטת רגל במידה ויהיה צורך בתהליכים כאלה. 

לעיתים יהיה צורך בהחזרת של רכוש שעוקל וגם כאן חשוב לפנות אל עורך דין הוצאה לפועל אשר יעזור לכם לברר כיצד אפשר לעשות זאת וכיצד ניתן להסדיר חובות על מנת שתוכלו לפתוח דף חדש בחייכם. לאחר התהליכים שיתבצעו על ידי סיוע של עורך דין – תוכלו לחזור לחייכם ולשקם אותם על הצד הטוב ביותר. 

 

.

 

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיכלי PE

מיכלי PE

מיכלי PE נמצאים בשימוש רב בתעשיות מגוונות, בישראל ובעולם. מדובר במכלים עמידים מאוד, שניתן לייצר ולספק בכל מיני מידות, גם בנפחים עצומים ביותר. PE הינו

קרא עוד »