למה רצוי להיעזר בעורך דין למכירת נחלה?

הנחלות שלכם אותה קיבלתם מהמדינה בזמן שהתיישבתם בארץ ישראל, הן נושא חשוב שכדאי להכיר מקרוב. מושבניקים, אנשים שגרים בישובים או קיבוצים – מחזיקים בשטחים גדולים שייעדו בעבר לחקלאות ומגורים. עם השנים וכלל שהצטמצמה הפעילות החקלאית בארץ, הפכו אותן נחלות לקרקעות שניתן למכור או לבנות עליהן מבני מגורים פרטיים. אם אתם רוצים למכור את הנחלה שלכם/ של ההורים שנפטרו או כזאת שנחשבת עזבון – חשוב לפנות לעו"ד מקצועי שיוכל ללוות אתכם בתהליך. אבל מדוע חשוב שילווה אתכם איש מקצוע מסוג זה? הנה כמה סיבות חשובות:

 

קבלה ומיצוי הזכויות שלכם

מי שמחזיק בקרקעות או בנחלה, חייב להכיר את הזכויות שלו, בכול הקשור להפקעת מקרקעין, מכירת נחלה מעיזבון, מכירה של שטח חקלאי, וכולי. עורך הדין יוכל להסביר בצורה בהירה את הזכויות ולעזור לכם למצות אותן.

 

מעבר על חוזים

עורכי דין שעוסקים בנדל"ן ומקרקעין יוכלו לספק ניסוח חוזה מכירה או מעבר על חוזה מכר זאת ע"מ לזהות בו 'מוקשים' במידה וישנם כאלה. מעבר על חוזים שמבצע עורך דין תוך שינוי סעיפים או ניהול משא ומתן בעת מכירה – יספק את העסקה הבטוחה והמשתלמת ביותר.

 

ייצוג בעת הצורך

לצעירנו, לא רבים סיפורי האימה אודות עסקאות נדל"ן שהותירו את אחד מהצדדים חסר כל, זאת בשל מרמה, עסקה לא טובה או כל סיבה אחרת. אם תשכרו עו"ד מיומן בתחום הנדל"ן אומנם תשקיעו סכום כסף בייצוג אף בפועל ולטווח הקרוב והרחוק – תוכלו להגן על עצמכם מעסקה כושלת או מכול בעיה אחרת במידה ותבצעו את העסקה בצורה נכונה רווחית ובטוחה. בשל כול אלה, רבים בוחרים עורך דין למכירת נחלה שיאפשר ייצוג וליווי מושלם.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

תיקון דלתות

תיקון דלתות

אף פעם לא נוכל לדעת מתי הדלת שלנו תתקלקל או מתי היא תשחק ונצטרך להחליף אותה. בדרך כלל, אנחנו אוהבים להחליף את הדלתות שלנו לעיתים

קרא עוד »
פירוק רכבים

מהו מגרש פירוק רכבים

מגרש פירוק כלי רכב נראה כמו מגרש גרוטאות ענק של מכוניות ישנות. לרוב זהו שטח גדול ורחב, שכולו מיועד לאחסון רכבים ישנים, בשלבים שונים של

קרא עוד »