למה רצוי להיעזר בעורך דין למכירת נחלה?

הנחלות שלכם אותה קיבלתם מהמדינה בזמן שהתיישבתם בארץ ישראל, הן נושא חשוב שכדאי להכיר מקרוב. מושבניקים, אנשים שגרים בישובים או קיבוצים – מחזיקים בשטחים גדולים שייעדו בעבר לחקלאות ומגורים. עם השנים וכלל שהצטמצמה הפעילות החקלאית בארץ, הפכו אותן נחלות לקרקעות שניתן למכור או לבנות עליהן מבני מגורים פרטיים. אם אתם רוצים למכור את הנחלה שלכם/ של ההורים שנפטרו או כזאת שנחשבת עזבון – חשוב לפנות לעו"ד מקצועי שיוכל ללוות אתכם בתהליך. אבל מדוע חשוב שילווה אתכם איש מקצוע מסוג זה? הנה כמה סיבות חשובות:

 

קבלה ומיצוי הזכויות שלכם

מי שמחזיק בקרקעות או בנחלה, חייב להכיר את הזכויות שלו, בכול הקשור להפקעת מקרקעין, מכירת נחלה מעיזבון, מכירה של שטח חקלאי, וכולי. עורך הדין יוכל להסביר בצורה בהירה את הזכויות ולעזור לכם למצות אותן.

 

מעבר על חוזים

עורכי דין שעוסקים בנדל"ן ומקרקעין יוכלו לספק ניסוח חוזה מכירה או מעבר על חוזה מכר זאת ע"מ לזהות בו 'מוקשים' במידה וישנם כאלה. מעבר על חוזים שמבצע עורך דין תוך שינוי סעיפים או ניהול משא ומתן בעת מכירה – יספק את העסקה הבטוחה והמשתלמת ביותר.

 

ייצוג בעת הצורך

לצעירנו, לא רבים סיפורי האימה אודות עסקאות נדל"ן שהותירו את אחד מהצדדים חסר כל, זאת בשל מרמה, עסקה לא טובה או כל סיבה אחרת. אם תשכרו עו"ד מיומן בתחום הנדל"ן אומנם תשקיעו סכום כסף בייצוג אף בפועל ולטווח הקרוב והרחוק – תוכלו להגן על עצמכם מעסקה כושלת או מכול בעיה אחרת במידה ותבצעו את העסקה בצורה נכונה רווחית ובטוחה. בשל כול אלה, רבים בוחרים עורך דין למכירת נחלה שיאפשר ייצוג וליווי מושלם.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

מי צריך עבודות ניסור בטון?

עבודות ניסור בטון נחשבות לעבודות נפוצות ביותר בענף הבנייה. חשוב לזכור כי ענף הבנייה משתמש רבות בבטון, בתור חומר גלם זמין, נוח וזול יחסית, המשמש

קרא עוד »