למי מתאים להעניק מגן הוקרה?

מגן הוקרה

עסקים, מוסדות ציבור וממשל, ארגונים וכדומה רוצים לטפח בקרב אנשיהם מצוינות. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הוקרת פועלו של היחיד. בין היתר בהענקת מגני הוקרה שעליהם חורטים את מילות התודה וההערכה. זוהי מתנה אישית אשר מקבלה למד שהוא מוערך מאוד ולבו מתמלא גאווה. יחד עם זאת, הדבר משרת את הארגון גם כלפי אנשים אחרים אשר ירצו מעתה ואילך לשאוף להיות טובים יותר בכל מה שהם עושים במסגרת תפקידם ופעילותם בארגון. כך, מתן תשורה כזאת מהווה מודל לחיקוי חיובי.

להזמנת מגנים, מתנות ומוצרי פרסום אחרים >>>

לאנשים נבחרים שעשו מעשים מיוחדים

מגן הוקרה ניתן איפה לטובים ולמובילים בקרב האנשים, לאלו שעשו מעשה גבורה או אחר ייחודי יוצא דופן שגרם להצלת חיים, פעולה למניעת בעיה ותקלה רצינית, שהביאה לשגשוג, שתרמה למורל העובדים ו/או לסביבה באופן כללי ועוד. את המגן מעניקים, לרוב, בטקס רשמי או אישי. במקרים רבים, בטקס בו נוכחים עובדים אחרים או בפרטי אשר מגיעים אליו בני משפחה ומקרובים אחרים. בכל מקרה, כל אירוע כזה מתפרסם ברמת פרסום כזאת או אחרת על מנת להביאו לתודעת הציבור.

מגוון רחב

ניתן למצוא מגוון של מגני הוקרה המעוצבים בצורות שונות. הם עשויים מזכוכיות, ממתכת נאה, ומחומרים איכותיים אחרים. הם מגיעם על מעמד יציב שניתן להעמידו במקום נבחר בבית. ניתן לרכוש אותו עם הוספת וחריטת המלל הנבחר לכבוד המועמד. מומלץ לרכוש מגני הוקרה מחברה בעלת מוניטין אשר ברשותה מגוון רב לבחירה. כך ניתנת גמישות מרבית להתאמת סוג המגן לאופי הארגון. כמובן, שניתן לבקש עיצוב מיוחד אשר אין דוגמתו במלאי הקבוע והמשווק ישתדל לספק דרישה כזאת.  השירות כולל מכירה בתנאים נוחים וגם אספקה במקום או באמצעות דואר שליחים ועוד.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

תיקון דלתות

תיקון דלתות

אף פעם לא נוכל לדעת מתי הדלת שלנו תתקלקל או מתי היא תשחק ונצטרך להחליף אותה. בדרך כלל, אנחנו אוהבים להחליף את הדלתות שלנו לעיתים

קרא עוד »
פירוק רכבים

מהו מגרש פירוק רכבים

מגרש פירוק כלי רכב נראה כמו מגרש גרוטאות ענק של מכוניות ישנות. לרוב זהו שטח גדול ורחב, שכולו מיועד לאחסון רכבים ישנים, בשלבים שונים של

קרא עוד »