מתי נצטרך לוכד נחשים

כאשר אדם מגלה נחש בחצר ביתו או גרוע יותר בתוך הבית, ברור שהוא נכנס לפניקה וללחץ. נחש מצטייר בעיני רובינו כבעל חיים מסוכן מאוד שעשוי תוך שניות ספורות להכיש ולהוביל לקריסת מערכות הגוף בעקבות כך.

אז הדבר הטוב ביותר במקרה כזה הוא פשוט לתפוס מרחק מהנחש ולהזמין לוכד נחשים. כך אפשר יהיה להיות בטוחים ורגועים כי הנחש כבר לא נמצא בשטח והוא לא מאיים יותר.

אך חשוב גם לדעת מה עושים אם חלילה הנחש כבר הספיק לפגוע ולהכיש. את זה ננסה ללמוד במאמר זה.

 

מה עושים לאחר הכשת נחש

מה עושים לאחר הכשת נחש? בכל מה שקשור לנושא של הכשת נחש, חשוב לתת את הדעת כי אין לפעול אינסטינקטיבית. גם אם נראה שצריך לברוח מהנחש שהכיש פן יכיש שוב, אוו גם אם מרגיש לכם שצריך לתת לנפגע לשתות כוס מים או להרטיב את מקום ההכשה, חשוב לזכור ולדעת כי דווקא הפעולות הללו שהן אולי נכונות לפגיעות מסוגים אחרים, כאן הן עלולות להחריף ולהחמיר את הבעיה ולגרום לכך כי הארס יתפשט מהר יותר בגוף ויהרוס עוד ועוד מערכות.

על כן, יש לזכור כי לפני הכול יש להשכיב את הנפגע ולמנוע ממנו תזוזה עד כמה שהדבר אפשרי. יש להזעיק את מד"א על מנת שהם יעניקו  הטיפול הראשוני המתאים שעשוי להציל את חייו של הנפגע. מעבר לכך כדאי מאוד לנסות לזכור את מראהו של הנחש כמו גם את צבעיו וממדיו. כך אפשר יהיה לתאר לגורמי הרפואה את סוג הארס ולקבל את הטיפול הרפואי בהתאם.

 

איך בוחרים לוכד נחשים

הבחירה בלוכד נחשים היא בחירה שהיא קריטית להצלחתו ורק אם בוחרים את לוכד הנחשים המתאים, אפשר יהיה להיות רגועים כי האיום יוסר.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

רואה חשבון

רואה חשבון

אילו מחלקות חייבות להיות אצל רואה חשבון שאתם בוחרים? כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר לסיוע בניהול העסק שלכם? ולמה כל בעל עסק חייב

קרא עוד »