מהו מגרש פירוק רכבים

פירוק רכבים

מגרש פירוק כלי רכב נראה כמו מגרש גרוטאות ענק של מכוניות ישנות. לרוב זהו שטח גדול ורחב, שכולו מיועד לאחסון רכבים ישנים, בשלבים שונים של פירוק.

יחד עם זאת, קיימים סוגים שונים של מגרשים לפירוק רכבים, חלקם מציעים שירותי מסחר שונים של מכירה וקניית רכבים ישנים ולמעשה מציעים מגוון פתרונות לבעלי רכבים ישנים, למוסכים ואף לתעשיית המחזור.

 

קראו על פירוק רכבים בחברת DBC >>>

 

מתי כדאי ללכת למגרש פירוק רכבים?

רכבים מיועדים לפירוק במקרים שונים:

  • רכב ישן מאוד שלא משתלם להשקיע בו כדי לתקן אותו
  • רכב שעבר תאונה והוכרז טוטלוס על ידי שמאי
  • כאשר המדינה הכריזה על הורדת רכבים ישנים מהכביש לפי שנת ייצור

 

מגרש פירוק רכבים- מה עושים שם?

ראשית, כדי למכור את הרכב שלכם לפירוק, יש להגיע למשרד הרישוי עם רישיון נהיגה, מסמכי בעלות על הרכב ותעודת זהות, כדי לבצע הורדה של הרכב מהכביש. חשוב לציין כי ההורדה מיועדת למטרת פירוק הרכב. 

התחנה הבאה שלכם היא מגרש לפירוק רכבים, שם תוכלו למכור את הרכב לפירוק ולקבל עליו מחיר בהתאם למצבו, אם כי בעלים של מגרש פירוק רכבים לרוב קונים רכבים לפירוק בכל מצב.

 

מגרש פירוק רכבים לקניית חלקי חילוף

מגרש פירוק רכבים הוא לא רק מקום שבו מפרקים רכבים ישנים, אלא בעיקר מקום שבו אפשר לקנות חלקי חילוף לרכבים מתפקדים, במחירים נמוכים במיוחד.

 

לסיכום, מגרש פירוק רכבים הוא המקום שבו הרכב שלכם יכול להתחיל שלב חדש ושונה, שבו הוא מביא תועלת בצורה שונה, אך לא פחות חשובה. זהו גם המקום שבו אתם יכולים למצוא חלקי חילוף זולים ואיכותיים לרכב שלכם, במקום לשלם מחיר גבוה על חלקים חדשים.

צרו קשר למידע נוסף!

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיכלי PE

מיכלי PE

מיכלי PE נמצאים בשימוש רב בתעשיות מגוונות, בישראל ובעולם. מדובר במכלים עמידים מאוד, שניתן לייצר ולספק בכל מיני מידות, גם בנפחים עצומים ביותר. PE הינו

קרא עוד »