הובלת במרכז

אחת הדילמות בנושא הובלות היא אם לפנות לחברה גדולה ומסודרת, או למוביל פרטי ועצמאי. בבדיקה שנערכה התברר שאין ספק ועדיף לעבוד עם חברה מסודרת ולא עם מובילים לא מוכרים.

 

חברת הובלות מנוסה

חברה שעוסקת שנים רבות בנושא ההובלות מכירה את ההתנהלות ופיתחה דפוסי פעולה ולכן הם מבצעים את כל ההובלות במרכז באופן יעיל ומסודר. בשלב ראשון נציג של החברה מגיע לבית הלקוח ובוחן את כמות התכולה כדי לבצע הערכה של הנפח וכך לתאם את המשאית המתאימה ביותר. בנוסף לכך על פי התכולה הוא קובע כמה עובדים יבצעו העברה ספציפית זו ומה תהיה העלות.

כאשר הלקוחות מאשרים את הצעת המחיר, מתאמים מועד לביצוע ההעברה בפועל. ללקוחות יש בדרך כלל כמה ימים לבצע את האריזה ולארגן את כל הציוד כדי להיות מוכנים במועד.

אם הלקוחות מעדיפים, הם יכולים לשכור שירותי אריזה וכך העובדים המיומנים של חברת ההובלות, מבצעים זאת באופן מסודר ואחראי, על פי שיטות אריזה מיוחדות שהם פועלים באמצעותן.

 

יום ההובלה

אם תואם מראש כי העבודה תבוצע באמצעות מנוף, יורידו באמצעותו את כל הארגזים והציוד הכבד כמו ריהוט ומקרר כשהם קשורים היטב. כמו כן במידת הצורך יבצעו בדרך זו גם העלאה של כל המוצרים לדירה החדשה.

אם יש אפשרות לבצע את ההובלה ללא מנוף, צוות העובדים מעביר את כל הציוד ואת כל הקרטונים למשאית באופן מסודר, כל הציוד נקשר כראוי ומרפדים היטב את הדפנות כדי שלא תהיה תזוזה במהלך הנסיעה ולא יהיו כל פגמים.

יום ההובלה הוא יום די מתיש, אך כשמדובר בחברת הובלות איכותית, הכול מתבצע על פי לוח הזמנים ומהר מאד בני הבית יכולים להתארגן בביתם החדש.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ספות

בהחלט אפשר לומר כי חדר הסלון הוא החלל המרכזי בבית. למעשה זהו המקום בו שוהים בני הבית מרבית מהזמן, וחשוב שיהיה מעוצב ובעל אווירה נעימה,

קרא עוד »

צילום מוצרים לאמזון

עידן הקורונה הביא עמו לשינויים משמעותיים ומהותיים בכל אורח החיים שלנו. אנחנו מוצאים את עצמינו מתנהלים בצורנה שונה לחלוטין מכפי שהורגלנו עד כה. הדבר בא

קרא עוד »
אורתופד מנתח ברך

אורתופד מנתח ברך

בחירת מנתח לכל סוג של ניתוח, צריכה להיות בררנית וקפדנית, כדי שתוכלו לקבל את הטיפול המתאים והנכון ביותר עבורכם. אורתופד ומנתח ברך כמו פרופ' רונן

קרא עוד »