איך הכי כדאי ללמוד לנגן על סקסופון?

אם התחלתם להתעניין בנגינה על סקסופון, דבר ראשון, מדהים!  הסקסופון הוא כלי נשיפה מדהים שהומצא אי שם במאה ה-19 ומאז תורם רבות לז'אנרים רבים בעולם המוזיקה. כאשר הסקסופון מתחיל את נגינתו, אי אפשר להתעלם ממנו ונדמה שהכל נעצר רק בשביל להקשיב לו מנגן, כך שאנחנו לחלוטין יכולים להבין למה אתם מתעניינים בלמידתו.

בקרו באתרינו מוסיקאלי –מוסיקה לאירועים

אך אם נתקעתם עם הרצון ואין לכם מושג איפה להתחיל, הרשו לנו לתת לכם עצה איך הכי כדאי ללמוד לנגן על סקסופון

שיעור פרטי

כיום אתם לא באמת צריכים מורה שיסביר לכם על התחום בו בחרתם. כל שאתם צריכים לעשות זה לגשת למחשב, לפתוח את היוטיוב ולראות סרטון של אדם שמסביר לכם צעד אחר צעד מה צריך לעשות. זה די חכם, אך לא ממצה את העניין. בלמידת כלי נגינה, לא מספיק שיכוונו אתכם איך לנגן. מישהו צריך ללוות אתכם, להסביר לכם לעומק את מה שאתם לא מבינים ולתקן אתכם בזמן שגיאה.

מורה פרטי

אם הסכמתם איתנו על רעיון השיעור הפרטי, וודאי כבר הבנתם שהשלב הבא הוא חיפוש המורה הפרטי שילמד אתכם את נגינת הסקסופון. מאחר וחיפוש קצר בגוגל ייתן לכם אינספור מורים שרק ינסו לשכנע אתכם שהם הכי טובים, אתם רוצים ללכת על המנוסה, בעל התעודות, ההמלצות וההוכחות בשטח שהעבודה שלו עובדת ומשתלמת.

ערך מוסף

בזמן שאתם מחפשים ללמוד לנגן על הסקסופון, הלמידה עצמה כוללת בתוכה נושאים שלא חשבתם שתגעו בהם, נושאים מרתקים כשלעצמם. קריאת תווים, יכולות אלתור וכמו כן למידת תורת המוזיקה הם רק חלק מהנושאים המדוברים, אלה שחיוני שתלמדו ותכירו אם ליבכם בחר בכלי נגינה ייחודי ככלי הסקסופון. 

לסיכום,

אם אתם מעוניינים ללמוד לנגן על סקסופון, או על כל כלי אחר, תרצו ללכת בדרך הישנה והבטוחה, ללמוד אצל מורה שיודע, מבין ולמד את ההיסטוריה של הכלי אותו אתם מבקשים להכיר. אם הבסיס שלכם ללמידה יהיה רעוע, מאוחר יותר יהיה לכם הרבה יותר קשה לשנות את אופן הנגינה שלכם, מה שיכשיל אתכם שוב ושוב באימונים על נעימות כאלו ואחרות.

מחפשים נגן סקסופון לאירועים? מוסיקאלי- נגן סקסופון מקצועי לחתונות ואירועים.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

מי צריך עבודות ניסור בטון?

עבודות ניסור בטון נחשבות לעבודות נפוצות ביותר בענף הבנייה. חשוב לזכור כי ענף הבנייה משתמש רבות בבטון, בתור חומר גלם זמין, נוח וזול יחסית, המשמש

קרא עוד »