מדריך קורות חיים – כללים להכנת המסמך

מדריך קורות חיים

רוצים להגיש את המועמדות שלכם למשרה נחשקת עם שכר גבוה? מדריך קורות חיים יוכל לעזור לכם להבין בדיוק על מה אתם צריכים לשים דגש בעת הכנת המסמך, כך שתוכלו לעשות את זה בצורה מוצלחת ולדעת שאתם הולכים במסלול הנכון עבורכם במישור הזה.

אפשר לומר בפירוש שאם תדעו לפעול בחוכמה כשאתם בוחרים לנסח את המסמך שלכם, זה משהו שיוכל לחסוך לכם לא מעט זמן יקר על טעויות יקרות ופספוס של משרות שהייתם יכולים להתקבל אליהן אילולא קורות החיים שלכם היו נראים הרבה יותר טוב.

  • שימו דגש על העיצוב – ישנם רבים אשר בוחרים להזניח את עיצוב קורות החיים שלכם, וכתוצאה מכך משאירים רושם שלילי על המעסיקים. כל אחד היה רוצה להשאיר על המעסיק שקורא את קורות החיים רושם חיובי, וזה משהו שתוכלו לעשות בקלות רבה יותר עם עיצוב מושקע.
  • הציגו את המידע בצורה מסודרת ורהוטה – כדי להשאיר רושם חיובי, עליכם לשמור על סדר אחיד ומופתי בקורות החיים שלכם. הציגו את כל הנתונים בצורה ברורה וכך תוכלו להגדיל משמעותית את הסיכויים שלכם להתקבל לכל משרה ביחס למועמדים האחרים.
  • הקפידו על עברית תקינה – כמובן שאחד הכללים הבסיסיים ביותר שתצטרכו לתת עליהם את הדעת זה העברית. הקפידו לכתוב את המסמך עם עברית תקינה כמובן.
  • התאימו את העיצוב לאופי המשרה – התאמה של עיצוב המסמך לסוג המשרה אליה אתם מנסים להתקבל זה גם כן משהו שעשוי לעזור לכם במידה רבה להתקבל אל המשרה הרצויה.

אם תדעו לקחת לתשומת ליבכם את הכללים שהזכרנו לעיל להכנה מוצלחת של קורות חיים, אנו בטוחים שהם פשוט יעשו הבדל גדול במיוחד בסיכויי ההצלחה שלכם במקרה הזה.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

פסנתר ימאהה

כל מי שראה בחייו פסנתרים יוקרתיים שמחירם מגיע לעשרות אלפי שקלים, יידע לומר גם את הפירמה או את המותג שלהם. ימאהה היא מהחברות שמייצרות את

קרא עוד »

הקמת בריכות

הקמת בריכות בדרך הקלה, אפשרי? מסתבר שבהחלט כן. בימינו זה אפשרי לא רק עבור גורמים עסקיים אלא גם לבעלי בתים פרטים ואף לוועדי בתים של

קרא עוד »