תיקון גגות רעפים – 5 דגשי בטיחות

איטום גגות

העבודות על תיקון גג הרעפים של הבית הפרטי שלכם, עשויות להיות עבודות מורכבות מאוד, מסוכנות ולעיתים גם מחייבות. אם אין לכם ברירה אחרת, אלא לבצע עבודות תחזוקה לגג הרעפים שלכם, אתם רוצים להבטיח שכלל העבודות מבוצעות על פי ככל דרישות הבטיחות. כדי לסייע לכם להתמודד עם הדרישות המינימליות של הרשויות של הרגולטור, אספנו לכם את חמשת דרישות הבטיחות החשובות ביותר לתהליך העבודה על תיקון גגות רעפים.

חמשת הדרכים לשמור על בטיחות באתר התיקונים שלכם

  1. בחרו בקפידה את חומרי האיטום – אל תעשו שימוש בחומרים קלים, פשוטים או לא מאוד מוכרים. חשוב לבחור את החומרים החזקים ביותר, כדי ליצור איטום גגות מלא ועמיד.
  2. הקפידו ליצור מרחב עבודה נקי ממכשולים – אל תתנו לעובדי התיקונים בבית שלכם, למעוד על רהיטים או על חפצים אישיים, בזמן העבודות. אחרת, אתם עלולים להיות מחויבים בפיצויים וגם להפסיד עובדים איכותיים למילוי העבודה שלכם.
  3. בחרו את הצוותים המומחים – רק אנשי המקצוע הטובים ביותר, יצליחו להשלים את העבודות על הצד הטוב ביותר. ועל כן, אתם צריכים לבחור בקפידה את האנשים החשובים שיעזרו לכם לקבל גג מושלם.
  4. עבדו בצורה בטיחותית – בין שמדובר על ציוד מגן ובין שמדובר על יצירת סביבת עבודה בטוחה, אתם לא רוצים להגיע למצב שבו חסרות לכם מערכות הגנה לעובדים הנמצאים באתר העבודה שלכם.
  5. הגדירו שעות עבודה ברורות – כך שכל מי שאמור לגור בבית שלכם, יהיה מודע עד מאוד לשעות בהן מתרחשת העבודות. ובצורה כזו אף אחד לא ימצא את עצמו באמצע אתר הבנייה ויסכן את עצמו בפציעה או בתקלה בעייתית מאוד עם חומרי הבנייה והשיפוצים הקיימים במקום.

https://www.itumgagot.co.il/service/%d7%90%d7%99%d7%98%d7%95%d7%9d-%d7%9e%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%9d/

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

דיג'יי לחתונה

דיג'יי לחתונה

חתונה היא ללא ספק אירוע מרגש ומיוחד. כל זוג שמתחתן שואף שהאירוע שלו יהיה האירוע השמח, המרגש והמיוחד ביותר, אשר יותיר בהם זיכרון משמעותי וכמובן,

קרא עוד »

מתי נצטרך לוכד נחשים

כאשר אדם מגלה נחש בחצר ביתו או גרוע יותר בתוך הבית, ברור שהוא נכנס לפניקה וללחץ. נחש מצטייר בעיני רובינו כבעל חיים מסוכן מאוד שעשוי

קרא עוד »