תיקון גגות רעפים – 5 דגשי בטיחות

איטום גגות

העבודות על תיקון גג הרעפים של הבית הפרטי שלכם, עשויות להיות עבודות מורכבות מאוד, מסוכנות ולעיתים גם מחייבות. אם אין לכם ברירה אחרת, אלא לבצע עבודות תחזוקה לגג הרעפים שלכם, אתם רוצים להבטיח שכלל העבודות מבוצעות על פי ככל דרישות הבטיחות. כדי לסייע לכם להתמודד עם הדרישות המינימליות של הרשויות של הרגולטור, אספנו לכם את חמשת דרישות הבטיחות החשובות ביותר לתהליך העבודה על תיקון גגות רעפים.

חמשת הדרכים לשמור על בטיחות באתר התיקונים שלכם

  1. בחרו בקפידה את חומרי האיטום – אל תעשו שימוש בחומרים קלים, פשוטים או לא מאוד מוכרים. חשוב לבחור את החומרים החזקים ביותר, כדי ליצור איטום גגות מלא ועמיד.
  2. הקפידו ליצור מרחב עבודה נקי ממכשולים – אל תתנו לעובדי התיקונים בבית שלכם, למעוד על רהיטים או על חפצים אישיים, בזמן העבודות. אחרת, אתם עלולים להיות מחויבים בפיצויים וגם להפסיד עובדים איכותיים למילוי העבודה שלכם.
  3. בחרו את הצוותים המומחים – רק אנשי המקצוע הטובים ביותר, יצליחו להשלים את העבודות על הצד הטוב ביותר. ועל כן, אתם צריכים לבחור בקפידה את האנשים החשובים שיעזרו לכם לקבל גג מושלם.
  4. עבדו בצורה בטיחותית – בין שמדובר על ציוד מגן ובין שמדובר על יצירת סביבת עבודה בטוחה, אתם לא רוצים להגיע למצב שבו חסרות לכם מערכות הגנה לעובדים הנמצאים באתר העבודה שלכם.
  5. הגדירו שעות עבודה ברורות – כך שכל מי שאמור לגור בבית שלכם, יהיה מודע עד מאוד לשעות בהן מתרחשת העבודות. ובצורה כזו אף אחד לא ימצא את עצמו באמצע אתר הבנייה ויסכן את עצמו בפציעה או בתקלה בעייתית מאוד עם חומרי הבנייה והשיפוצים הקיימים במקום.

https://www.itumgagot.co.il/service/%d7%90%d7%99%d7%98%d7%95%d7%9d-%d7%9e%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%9d/

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חיטוי המשרד מקורונה

איך מחטאים את המשרד מקורונה?

לאור הרצון ליצור סביבה נקייה מנגיפים, המדבירים מבצעים כמה פעולות רוחביות בכל משרד. זאת לאור העובדה שנמצאים בו בכל עת הרבה מאד אנשים ולכן עלול

קרא עוד »

פסי האטה מפלסטיק

לפסי האטה חשיבות מרובה בשיפור הבטיחות בדרכים. במידה ורוצים להתקין אמצעי כזה בכביש קיים, פסי האטה מפלסטיק מהווים פתרון מושלם. נסביר על היתרונות שלהם, איך

קרא עוד »