נדל"ן בחו"ל – 5 דברים שחשוב להכיר לפני השקעה בחו"ל

משקיעים רבים מעדיפים להשקיע את כספיהם בנדל"ן בחו"ל ולא בישראל לאור חוסר הוודאות להליכי המיסוי בארץ. קיימת סבירות שהתשלומים יהיו הרבה יותר גבוהים עבור כל עסקה, במיוחד אם מדובר על דירה שלישית.

 

השקעה בנכסי נדל"ן בחו"ל

קיימים כמה עקרונות חשובים בביצוע צעד כה מהותי הקשור לממון רב:

  • כדאי לרכוש נכס במדינה קרובה גיאוגרפית שהטיסה אליה קצרה. כך המשקיע יוכל לטוס שלש שעות להתרשם מהנכס ורק לאחר מכן לקבל החלטה. אם ההחלטה היא חיובית, יוכל המשקיע לטוס שוב, או לבצע את כל ההליך דרך עורכי הדין בישראל וביוון.
  • במהלך השנים שבהם המשקיע יחזיק בנכס, הוא תמיד יוכל לתכנן טיסה קצרה, כדי לראות את מצב הנכס ולהיפגש עם שוכרי הנכס.
  • חשוב לחפש נכס בסיוע של אנשי נדל"ן ישראליים מוכרים ואמינים אשר ביצעו הרבה מאד עסקאות לישראלים ברחבי יוון ויש עליהם חוות שעת חיובית לאור חוזי הרכישה הרבים שנחתמו ושביעות הרצון של הלקוחות. הן מההליך והן ממה שקורה עם הנכס לאחר החתימה על חוזה הרכישה.
  • מיקומו של הנכס הוא נושא אקוטי. העדיפות היא לדירה או בית שממוקמים בprime location  הסיבה לכך היא שהמשקיע מעונין להשכיר את הנכס לאורך שנים כדי ליצור לעצמו הכנסה פאסיבית. במיקום נדרש, הוא תמיד יוכל למצוא שוכרים כמו משפחות, זוגות וסטודנטים שלומדים באוניברסיטה סמוכה.
  • עם קבלת הצעה לרכישת נכס, אנשי הנדל"ן יבדקו עבורכם כמה שילמו לקוחות אחרים במיקום קרוב עבור גודל זהה של דירה וזאת כדי לוודא שמדובר במחיר הוגן.

 

לאורך כל הדרך, חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין מקרקעין שיוודא שהעסקה כשרה, שאין שעבודים או בעיות עם הנכס.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

מי צריך עבודות ניסור בטון?

עבודות ניסור בטון נחשבות לעבודות נפוצות ביותר בענף הבנייה. חשוב לזכור כי ענף הבנייה משתמש רבות בבטון, בתור חומר גלם זמין, נוח וזול יחסית, המשמש

קרא עוד »