רשת גלילה לחלון למי זה מתאים

רשתות לחלונות

רשתות נגד יתושים וחרקים אחרים נדרשות בבתים פרטיים, במבנים ציבוריים, בעסקים ובמבנים אחרים. ניתן למצוא מגוון רשתות המותקנות על דלתות ולחלונות. אחד הפתרונות המוצעים הינו רשתות גלילה. הכוונה היא לרשת שאיננה קבועה ומחוברת למסגרת, אלא כזאת אשר ניתן לגלול אותה מלמעלה למטה. היא מתאימה לחלונות מיוחדים או צרים ,לדלתות וכן עבור מי שאינו אוהב לראות רשת של חלון מול העיניים. פתרון זה נותן מענה לשורה של מקרים ומאפשר התקנתה הנדרשת.

מחפשים רשתות לחלונות? בקרו באתר שלנו >>>

התקנה מיוחדת

הרשת הנ"ל מגולגלת בתוך קופסא מאורכת המותקנת על אדן החלון, הפעלתה פשוטה ומושכים אותה למטה בעזרת ידית או חוט. היא נמתחת בין המסילות בצדדים עד שמתחברת בהקלקה בחלק התחתון של אדן החלון. מתאימה גם במקומות כמו ממ"דים בהם אין מקום למסילות, במקום בו מותקנים כבר סורגים ולא נותר די מרווח להתקנת מסגרות של רשתות. היתרון העיקרי הוא, כאמור, באפשרות ההתקנה אבל גם בכך שאינה מסתירה את הנוף ואינה מתלכלכת רבות בשל הקופסה  העוטפת אותה. ניתן למצוא אותן ברמות שקיפות גבוהה ובמידות ובגוונים שונים.

תהליך ההתקנה ותפעול

הייצור נעשה על ידי מומחים לנושא ומתבצע בבית המלאכה וההתקנה בבית הלקוח. הרשת עדינה ובעלת מנגנון פתיחה מיוחד. אינה ניתנת לפירוק לצורך ניקוי וניתן לנקותה רק מהחלל הפנימי. בגלל הייחוד שלה ניתן למצוא בה תקלות רבות יותר מהמקובל ברשתות קבועות ועלויות התיקון גבוהות יותר בשל כך. יחד עם זאת, היא מתאימה לכל מי שרוצה מראה אסתטי ומסיבות אחרות. מומלץ לקבל שירות בתחום מחברה בעלת מוניטין בנושא. השירות כולל מידע, ייעוץ, מכירה בתנאים נוחים, התקנה ושירותי תיקונים לאורך השנים. השירות המקצועי ניתן עם יחס אישי ואדיב לכל לקוח – ותיק או חדש כאחד.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

תיקון דלתות

תיקון דלתות

אף פעם לא נוכל לדעת מתי הדלת שלנו תתקלקל או מתי היא תשחק ונצטרך להחליף אותה. בדרך כלל, אנחנו אוהבים להחליף את הדלתות שלנו לעיתים

קרא עוד »
פירוק רכבים

מהו מגרש פירוק רכבים

מגרש פירוק כלי רכב נראה כמו מגרש גרוטאות ענק של מכוניות ישנות. לרוב זהו שטח גדול ורחב, שכולו מיועד לאחסון רכבים ישנים, בשלבים שונים של

קרא עוד »