ייעוץ לוגיסטי – מה זה ומתי נשתמש בו

ייעוץ לוגיסטי

אחת הבעיות הגדולות ביותר של עסקים, גדולים וקטנים, לא נמצאת בתהליך הייצור או בתהליך השיווק. אלא דווקא בכל מה שקשור לתהליכים לוגיסטיים שהחברה מבצעת. כלומר, בשלב שבין רכישת המוצר על ידי הלקוח לשלב בו מוסרים לו את המוצר או לחילופין, לשלבים שלפני רכישת המלאי לעסק עד לשלב בו הוא אמור להיות מועבר אל הלקוח או אפילו לפני כן, כאשר הוא אמור להיכנס אל מאגר המוצרים של החברה. 

במילים אחרות, לא מעט חברות ועסקים בסדרי גודל שונים, מתמודדים עם בעיות לוגיסטיות שמונעות מהם לבצע את העבודה שלהן כפי שנדרש. עסק שאיננו יודע כיצד להתנהל נכון מבחינה לוגיסטית, עלול להפסיד הרבה מאוד כסף, לבזבז זמן יקר, וייתכן מאוד שכתוצאה מכך, הוא גם יפסיד לקוחות. 

נציג דוגמא אחת בשביל שנוכל להבהיר, כיצד ייעוץ לוגיסטי יכול לעזור כאן. למשל, אנחנו מחזיקים מחסן עם מלאי מוצרים אשר אנחנו רוכשים מחברות בחו"ל. אם אנחנו לא נדע כיצד לייצר תהליך מסודר, בו המוצרים עוברים מהיצרן, אל האונייה לצורך הובלה לישראל, ומהנמל אל המחסן שלנו, כך שאנחנו נרשום אותם בצורה מדויקת ונדע היכן בדיוק אנחנו מאחסנים אותם, אז כל תהליך הרכישה יהיה מיותר, ויהיה לנו קשה לנצל את השיווק והפרסום שנבצע עבורם. 

כיצד ייעוץ לוגיסטי יכול לעזור לנו

אנחנו יכולים להיעזר באנשי מקצוע שמתמחים בתחום הלוגיסטי, בשביל שהם יספקו את הכלים הנדרשים, זאת על מנת שנוכל לקלוט כל מוצר בצורה נכונה, לאחסן אותו כפי שאנחנו צריכים במחסן ולהציע אותו למכירה, בידיעה ברורה מה בדיוק אנחנו מציעים, איפה הוא נמצא וכל פרט אחר שיכול לשרת אותנו בתהליך, עד לרגע בו הלקוח מקבל אותו לידיים שלו. 

 

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »