מעבדת LEM – אילו שירותים המעבדה מציעה?

מעבדת LEM

אצל מעבדת LEM מתמחים בביצוע של בדיקות PAP, משטח צוואר הרחם ובדיקת נוכחות וירוס HPV. לצד זאת, במעבדה יש גם צוות שלם שאחראי על מחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדשות שיכולות לסייע בבדיקת מחלות עוד בשלבים מוקדמים.

זו מעבדה פרטית שפועלת מול מרכזים ומוסדות רפואיים בכל רחבי הארץ, וביניהם בתי חולים, קופות חולים ורופאים פרטיים. אם אתם רוצים לעשות אחת מהבדיקות שהזכרנו לעיל, תוכלו לעשות זאת ישירות מול המעבדה או דרך אחד מהגופים הללו. בכל אופן, כשאתם עושים זאת ישירות, אתם יכולים ליהנות מכך שלא תצטרכו להמתין בתור ארוך.

גילוי מוקדם של סרטן צוואר הרחם

נשים רבות לא מודעות לסכנה שבגילוי מאוחר של סרטן צוואר הרחם. ככל שמגלים אותו מאוחר יותר, כך אפקטיביות הטיפול שניתן להעניק פוחתת. כך שאם אתם לא רוצים לסכן את עצמכם וחשוב לכם לעשות את הטוב ביותר במישור הזה, אז אתם צריכים לשים לב שאתם עושים את הבדיקות הנחוצות בהקדם.

צריך להבין שנשים שרוצות לשמור עליהן תמיד צריכות לשקול את האפשרות של בדיקות לצורך זיהוי מוקדם של מחלות. רק כך ניתן לזהות את המחלה עוד בשלבים מוקדמים ולהעניק את הטיפול הרפואי עוד בשלבים מוקדמים. כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם.

מגוון שירותים במעבדה אחת

היסטולוגיה, פתולוגיה, בדיקת פאפ, HPV ומחקר ופיתוח אלו הם התחומים שבהם עוסקת מעבדת LEM, אשר נחשבת למובילה בתחומה בארץ. היא מציעה סל שלם של סוגי בדיקות מול כל הגופים מולה היא עובדת, וזאת תוך כדי הקפדה על סטנדרטים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. גם אתם יכולים לעשות את הבדיקה שלכם דרך המעבדה כבר בקרוב. 

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

פסנתר ימאהה

כל מי שראה בחייו פסנתרים יוקרתיים שמחירם מגיע לעשרות אלפי שקלים, יידע לומר גם את הפירמה או את המותג שלהם. ימאהה היא מהחברות שמייצרות את

קרא עוד »

הקמת בריכות

הקמת בריכות בדרך הקלה, אפשרי? מסתבר שבהחלט כן. בימינו זה אפשרי לא רק עבור גורמים עסקיים אלא גם לבעלי בתים פרטים ואף לוועדי בתים של

קרא עוד »