עיצוב ספריית קודש לבית באמצעות עבודות גבס

עיצוב ספריית קודש

אחד המקומות החשובים ביותר והקדושים ביותר בכל בית הוא מדף הספרים הקדושים. כמעט בכל בית יהודי בישראל כולל לפחות כמה ספרי קודש, בעוד שבבתים שומרי מסורת וכמובן בתים בהן המשפחות דתיות/חרדיות יש כמות גדולה מאוד של ספרי תורה וקודש. חלק מהספרים נועדו לנוכחות בלבד, אחרים ללימוד יומי/שבועי ואילו אחרים הינם ספרי תפילה. לא צריך להיות רבנים כדי ללמוד תורה או להחזיק ספרי תורה ואם יש לכם כאלה כדאי יהיה להשקיע בעיצוב ספריית קודש לבית באמצעות עבודות גבס.

היכן למקם את ספריית הקודש שלנו?

ספריית קודש צריכה להיות במקום בולט מצד אחד אך לא להעמיס מידי על החלל במקום. ריכוז גדול של ספרים אם הוא יוצא מתוך ספרייה גדולה ומגושמת עשוי לתת תחושה של מקום קטן וצפוף יותר. לעומת זאת באמצעות נישת גבס מיוחדת לספריית קודש הרי שאלה יכולים להשתלב היטב בסלון, בחדר המיועד לקריאה ולימודים ועוד. בדרך כלל הספרייה תהיה בסלון או במסדרון שבין הסלון לחדרים. כך היא יכולה לקבל את הנוכחות המגיעה לה עם הספרים הרבים והמקודשים, עם התאורה המיוחד, הצבע הלבן הטהור ועוד.

כיצד היא תהיה בנויה ואילו תוספות כדאי לכלול?

תאורה, דלתות זכוכית, מדפים מזכוכית

ספריית הקודש תראה כמעין ספריית מדפים רגילה אולם ניתנת לעיצוב בצורה ייחודית ומיוחדת בהתאם לצרכים שלכם. דוגמאות לעיצובים שונים לספריות קודש תוכלו למצוא אצלנו באתר של א. שלמה עבודות גבס ולהתרשם מהקטלוג המלא עם מגוון האפשרויות. ניתן להוסיף דלתות זכוכית או עץ, להוסיף מדפים מזכוכית, להוסיף תאורה מיוחדת ועוד.

שילוב טקסטורות ועיצובים מיוחדים:

כמובן שלכל אדם טעם שונה ויש המתייחסים לספריית הקודש שלהם כאל מקום חשוב מאוד, ממש כמו בית כנסת פרטי בבית. לכן דואגים לעצב ולסגנן את הספרייה עם טקסטורות ועיצובים נוספים כמו שילוב קרמיקה מתחת או מסביב לספרייה, שילוב של דלתות עץ או זכוכית, בניית הספרייה על קיר עם טפט מעוצב מתאים ועוד.

לפרטים נוספים והזמנת עבודות גבס לבית, לרבות עיצוב ובניית ספריית קודש באמצעות גבס צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

צלם ספורט יצירתי

צלם ספורט יצירתי

כדי לצלם תחרויות ספורט, תצטרכו לברור לכם צלם יצירתי, איכותי ומקצועי. אם חשוב לכם לקבל את התמונות הטובות ביותר, תצטרכו לעמול כדי להביא את הצלם

קרא עוד »

מה בודק חדירות עושה?

אחד המקצועות המסקרנים, מאתגרים ואלו שמסגרתם ניתן להרוויח שכר יפה הוא מקצוע בדיקת חדירות. במאמר זה נחשוף בפניכם מה בודק חקירות עושה. קריאה נעימה. המטרה

קרא עוד »