הפצת פליירים: מי אחראי לכך? כך עושים את זה היום!

פליירים הם דרך מצוינת לפרסם את העסק והמוצרים שלך. פליירים הם אחת מדרכי הפרסום החסכוניות ביותר. ניתן למקם אותם במגוון מקומות וקל להפיץ אותם.

שירות זה מועבר לרוב על ידי חברות שאין להן מספיק משאבים להקדיש למשימה זו. אבל זה לא רק עבור חברות גדולות, זה גם עבור אנשים שזקוקים לעזרה גם באסטרטגיית השיווק שלהם.

כך מפיצים פליירים נכון

הפצת פליירים יכולה להתבצע באופן ידני או באמצעות מערכת אוטומטית כמו מפיץ פליירים או חברת הפצת פליירים. אתה יכול להשתמש במפיץ פליירים כדי לאסוף ממך את העלונים, להדפיס אותם, לקפל אותם ואז לחלק אותם עבורך, והכי חשוב – שיהיו מחולקים לקהל הנכון.

חברת הפצת פליירים היא שירות שתחלק את הפליירים שלכם לאזורים ממוקדים ותוודא שהם מגיעים לאנשים שאתם רוצים שיגיעו אליהם.

תנו למקצוענים לעשות את זה

מפיצי פליירים הם חברות המתמחות בהפצת פליירים, בין אם מדובר בדפי יד מדלת לדלת ובין אם מדובר במרחבים ציבוריים כגון תחנות אוטובוס, ספסלים ובתי קפה. ניתן לשכור חברות להפצת פליירים גם לפרויקטים בקנה מידה קטן כמו חלוקת חוברות בתערוכה או באירוע.

דרכי הפצת פליירים:

דואר, קולבי בלונים, קולבי מכוניות ומתלי דלתות הם כל צורות השיווק המשמשות בדרך כלל לקידום עסק. הם משמשים בדרך כלל לעסקים קטנים שאין להם את הכספים להוציא על פרסום מסורתי באינטרנט, או לחברות מסויימות שזה אכן עדיין מתאים להן.

מתלי בלונים עשויים בדרך כלל מנייר ועליהם מופיע שם החברה או הלוגו של החברה. בדרך כלל הם נתלים על פנסי רחוב או עצים ליד החנות כדי להיראות על ידי עוברי אורח. ניתן למצוא מתלי רכב צמודים למכוניות החונות בחניון או ברחוב הסמוך לבית העסק. ניתן למצוא מתלי דלתות צמודים לדלתות של בתים בקרבת מקום שם הם מקדמים סחורות ושירותים שמציעה החברה.

לסיכום:

לא חסרות דרכים להפיץ את הפליירים שלכם, רק צריך לדעת למי לפנות – כך שחברת השיווק תפנה אתכם לאנשים הנכונים, ומשם הדרך כבר קצרה:)