כל כמה זמן צריך לחדש החלקת שיער קראטין?

דיויס ואודי

מי שחיה את מרבית חייה עם שיער גלי או מתולתל, יודעת עד כמה קשה ההתעסקות עם שיער שכזה, שכן תלתלים דורשים תשומת לב מיוחדת, טיפול אינטנסיבי בשיער, ובניית כל תלתל בנפרד כך שהוא יראה מבריק ויפה. אחד הפתרונות עבור מי שתמיד רצתה שיער חלק, נראה בהחלקת שיער פעולה כימית שמחליקה את השערה ומייצרת שיער חלק, גם אחרי חפיפה ולתקופה ארוכה. אם אתן מתעניינות לגבי הדרך להחליק את השיער, כמו גם אודות הזמן שדרוש כדי לחדש את הפעולה, מומלץ להמשיך לקרוא את הכתבה הבאה:

החלקת שיער יפנית, היא שיטה אשר הפכה בעשורים האחרונים לפופולארית. זאת משום שהיא מאפשרת (באמצעות חומרים כימיים) להחליק את השיער ולבטל את התלתלים או את 'גליות' השערה, לתקופה ארוכה. בעת ההחלקה, מורח הספר חומר כימי מיוחד שפורם קשרי מימן אשר אחראיים לתלתלים (ישנם חומרים אורגניים שפחות מזיקים לשערה), זאת על גבי השערות. לאחר מכן, באמצעות מכשיר שמחליק את השיער באמצעות חום, הופך המעצב את התלתלים לכאלה שיש להם מבנה חלק במראה טבעי, עד כמה שניתן. בכך השערות שכבר גדלו מן השורש, הופכות חלקות, נעימות למגע וקלות יותר לסירוק וסידור.

כל כמה זמן צריך לחדש החלקת שיער?

זמן חידוש ההחלקה הוא אינדיבידואלי, בעוד שאת הפעולה יש לבצע בכל זמן שהשורשים גדלים והשיער אורך. שיער שהוחלק: יארך ויצמח – ללא קשר להחלקה – ויהפוך לשיער הטבעי, בצורתו המולדת. מה שבשלב מסוים יגרום לכך שהשיער החלק יארך מטה, בעוד שמן השורשים יצאו שערות בצורתם הטבעית.

מי שתרצה לאחד בין חלקי השיער (החדש והקיים) תוכל לפנות אל המספרה על מנת לבצע החלקה מחודשת. כדי לעשות זאת בבטיחות: יש לפנות אל מספרות מקצועיות להחלקת שיער כמו דויויד ואודי, ובאמצעות קבלת ייעוץ ממעצב השיער – להבין האם ניתן לבצע החלקה נוספת.

במרבית המקרים ניתן יהיה לחדש את התהליך, אך חשוב לשים לב לתדירות, שכן מדובר בהחלקה באמצעות חומרים כימיים שיש להיזהר בכמויות שצורכים אותם. באמצעות ייעוץ מקצועי ובחירת מספרה טובה – אפשר להנות משיער חלק נעים ויפה.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »