חימום תת רצפתי חשמלי

חימום תת רצפתי חשמלי

אין ספק שהאתגרים הקשים שהחורף הארצישראלי מביא עמו מצריך היערכות מסוג חדש. חימום באמצעות תנור שקונים ברשת שיווק לציוד בית או באמצעות רדיאטור יבש היא נחלת העבר. בסופו של דבר, התחממות כדור הארץ לא הולכת לעזוב אותנו, והמשמעות כאשר חם בקיץ היא שיהיה עוד יותר קר מאד בחורף שאחריו. זאת, משום שאדי החום בסופו של דבר הופכים לעננים ולגשם. מה ניתן לעשות? לטפל בבעיית הקור שעומדת להיווצר כבר ברצפת המבנה שלכם.

התקנת תשתית חימום תת רצפתית – היתרונות

  1. התשתית קבועה ואינה מבוססת על מזגן או תנור: כלי להשבחת נכס המגורים או המסחר שלכם.
  2. הפעלה פשוטה באמצעות בקרי קיר.
  3. ניתן לכוון לרמות חום שונות בהתאם למזג האוויר ולרמות הקור שהוא מייצר בחוץ.
  4. ההתקנה דורשת מספר מועט של ימי עבודה.
  5. ההתקנה נעשית מבלי לפגוע בריצוף והוא יוחזר למקומו כפי שהיה קודם להוצאתו.

יישום ההתקנה התת רצפתית

התקנת תשתית חימום תת רצפתית נעשית באמצעות הוצאה זמנית של הריצוף ושימורו. לאחר מכן, חופרים במטרה להגיע למצע הרצפה, חול או סומסום, תלוי מה יש לכם במבנה. מבעד לאותו מצע מטמיעים צינור חימום תת רצפתי חשמלי ולידו צביר צינורות נוספים לפיזור החום. בגמר הטמעת כל הצינורות, סוגרים אתנ החפירות ומחזירים את אריחי הריצוף שנעקרו, תוך חיזוק מחדש באמצעות דבק האריחים הייעודי בו נעשה שימוש קודם לכן. מחברים את הצינורות, שכעת נמצאים מתחת לבלטות ולפרקטים, לתשתית חשמל עליונה והיא תחובר לבקרים ושלטים שונים שייפרסו ברחבי המבנה. התקנת המערכת הסתיימה.

הדרכות לאחר התקנת המערכת

בעת ההדרכות לאחר התקנת חימום תת רצפתי חשמלי , יילמדו הפונקציות השונות של המערכת, כיצד מעלים טמפרטורה וכיצד מורידים אותה, כיצד מדליקים ומכבים את המערכת ולמעשה, כל פונקציות השליטה שלה יוטמעו בקרבכם. כעת, גם אתם יודעים כיצד להשתמש במערכת בזמן אמת והיא תספק לכם מענה מלא נגד הקור.

הסוף לרצפה הקרה – איכות חיים גם כשבחוץ קר מאד

כעת, כשיש לכם חימום תת רצפתי חשמלי, החשש מהרצפה הקרה והרצון להביא שטיחים עומדים להפוך לנחלת העבר. כאשר הרצפה שלכם מחוממת אתם לא צריכים לחשוש מהתופעות שהקור מביא עמו. הרצפה שלכם היא בדיוק כמו שטיח עכשיו ומספקת מענה איכותי ממנו ברוב המקרים. פשוט תדליקו, תכוונו לטמפרטורה המתאימה ותיהנו מדריכה על משטח פושר, בדיוק כמו שמכוונים מים במקלחת.

חיוני בכל בית – חימום תת רצפתי חשמלי

משנה לשנה יותר ויותר דיירים מזמינים התקנת מערך חימום תת רצפתי חשמלי. גם דיירים ובעלי חזקה על מבנים מסחריים שידם פחות משגת מאזרחים עמידים מבינים כי על איכות החיים בחורף לא מתפשרים, וכי החורף הישראלי כעבר אינו חם ומתון כפי שהיה. לכן, גם לכם מומלץ לחשוב להזמין לקראת החורף הבא התקנה של חימום תת רצפתי חשמלי.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

צלם ספורט יצירתי

צלם ספורט יצירתי

כדי לצלם תחרויות ספורט, תצטרכו לברור לכם צלם יצירתי, איכותי ומקצועי. אם חשוב לכם לקבל את התמונות הטובות ביותר, תצטרכו לעמול כדי להביא את הצלם

קרא עוד »

מה בודק חדירות עושה?

אחד המקצועות המסקרנים, מאתגרים ואלו שמסגרתם ניתן להרוויח שכר יפה הוא מקצוע בדיקת חדירות. במאמר זה נחשוף בפניכם מה בודק חקירות עושה. קריאה נעימה. המטרה

קרא עוד »