מכירת רכב לפירוק – מתי זה כדאי?

לא מעט אנשים כיום מוכרים את הרכב שלהם למטרת פירוק רכבים ועשיית שימוש בחלקיו התקינים. על פי רוב הליך מכירת הרכבים לפירוק כולל רכבים ישנים במיוחד שאלא משתלם להחזיק יותר או רכבים שאינם תקינים כלל. חשוב להדגיש ולומר כי החברות אשר עוסקות ברכישת רכבים לפירוק ישמחו לקבל רכבים בכל מצב ללא יוצא מן הכלל, לרבות רכבים שזה עתה עברו תאונת דרכים קשה שלא מאפשרת להם לשוב לנוע על הכביש. אז במידה וגם לכם יש רכב ישן במיוחד שאתם לא מצליחים למכור בשוק החופשי או שהרכב שלכם עבר תאונה שהורידה אותו מהכביש ואין לכם מה לעשות איתו, חשוב להכיר את החברות שישמחו לרכוש מכם רכבים בכל מצב.

 

מי מרוויח מכל הסיפור אתם שואלים? כולם!

אז למי כל תהליך מכירת הרכבים לפירוק משתלם אתם שואלים? התשובה היא לכולם. הצד הקונה מפרק את החלקים התקינים ברכב ועושה בו שימוש רווחי ואילו הצד המוכר מצליח לקבל כמה אלפי שקלים תמורת הרכב הישן שלו, אותם הוא לא היה מצליח לקבל לו היה מנסה למכור את הרכב בשוק החופשי. על מנת להצליח לעשות זאת נכון חשוב לדעת לבחור חברה מקצועית אשר עוסקת בתחום מזה שנים רבות שתציע עבור הרכב שלכם מחיר הוגן ביחס למצבו. המחיר שתקבלו תמורת הרכב כמובן נגזר באופן ישיר ממצבו המכני, שנת הייצור שלו וסך חלקיו התקינים.

 

היתרונות בהליך פירוק רכבים

מעבר לכך, חשוב להכיר בעוד לא מעט יתרונות משמעותיים הקיימים בהורדת רכב מהכביש למטרות פירוק. היתרון הראשון הוא שמירה על איכות הסביבה, שהרי רכבים ישנים או כאלה שאינם תקינים פולטים גזים ורעלים בעת נסיעתם. כמו כן הורדת הרכב מהכביש תורמת למאבק בפקקים והעומס הרב בכבישים ועוד.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »