מכירת רכב לפירוק – מתי זה כדאי?

לא מעט אנשים כיום מוכרים את הרכב שלהם למטרת פירוק רכבים ועשיית שימוש בחלקיו התקינים. על פי רוב הליך מכירת הרכבים לפירוק כולל רכבים ישנים במיוחד שאלא משתלם להחזיק יותר או רכבים שאינם תקינים כלל. חשוב להדגיש ולומר כי החברות אשר עוסקות ברכישת רכבים לפירוק ישמחו לקבל רכבים בכל מצב ללא יוצא מן הכלל, לרבות רכבים שזה עתה עברו תאונת דרכים קשה שלא מאפשרת להם לשוב לנוע על הכביש. אז במידה וגם לכם יש רכב ישן במיוחד שאתם לא מצליחים למכור בשוק החופשי או שהרכב שלכם עבר תאונה שהורידה אותו מהכביש ואין לכם מה לעשות איתו, חשוב להכיר את החברות שישמחו לרכוש מכם רכבים בכל מצב.

 

מי מרוויח מכל הסיפור אתם שואלים? כולם!

אז למי כל תהליך מכירת הרכבים לפירוק משתלם אתם שואלים? התשובה היא לכולם. הצד הקונה מפרק את החלקים התקינים ברכב ועושה בו שימוש רווחי ואילו הצד המוכר מצליח לקבל כמה אלפי שקלים תמורת הרכב הישן שלו, אותם הוא לא היה מצליח לקבל לו היה מנסה למכור את הרכב בשוק החופשי. על מנת להצליח לעשות זאת נכון חשוב לדעת לבחור חברה מקצועית אשר עוסקת בתחום מזה שנים רבות שתציע עבור הרכב שלכם מחיר הוגן ביחס למצבו. המחיר שתקבלו תמורת הרכב כמובן נגזר באופן ישיר ממצבו המכני, שנת הייצור שלו וסך חלקיו התקינים.

 

היתרונות בהליך פירוק רכבים

מעבר לכך, חשוב להכיר בעוד לא מעט יתרונות משמעותיים הקיימים בהורדת רכב מהכביש למטרות פירוק. היתרון הראשון הוא שמירה על איכות הסביבה, שהרי רכבים ישנים או כאלה שאינם תקינים פולטים גזים ורעלים בעת נסיעתם. כמו כן הורדת הרכב מהכביש תורמת למאבק בפקקים והעומס הרב בכבישים ועוד.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

תיקון דלתות

תיקון דלתות

אף פעם לא נוכל לדעת מתי הדלת שלנו תתקלקל או מתי היא תשחק ונצטרך להחליף אותה. בדרך כלל, אנחנו אוהבים להחליף את הדלתות שלנו לעיתים

קרא עוד »
פירוק רכבים

מהו מגרש פירוק רכבים

מגרש פירוק כלי רכב נראה כמו מגרש גרוטאות ענק של מכוניות ישנות. לרוב זהו שטח גדול ורחב, שכולו מיועד לאחסון רכבים ישנים, בשלבים שונים של

קרא עוד »