התייעצות עם עו"ד פלילי – למה זה חשוב?

התייעצות עם עו"ד פלילי

כשאנחנו חושבים על התייעצות עם עורך דין כמו גיורא מלול, בפרט מי שמתמחה בדין הפלילי, הנטייה שלנו היא לחשוב על התייעצות בזמן חקירה או משפט. אז זה טבעי שלקוח ירצה להתייעץ עם עורך הדין שלו בשביל לדעת כיצד לפעול, מה לעשות ואיך להתנהל. התייעצות כזו יכולה לעזור לו בהיבטים שונים כפי שנוכל לראות בהמשך. 

אך לא רק במקרים אלו הוא ירצה להתייעץ עם עורך דינו אלא גם במקרים אחרים. ישנם לקוחות שיכולים להרשות לעצמם להתייעץ עם עורך דין גם אם הם אינם חשודים בדבר ולא חלה שום חקירה בעניינם. זאת על מנת לוודא שהם אכן מבצעים את לשון החוק, לא מבצעים שום עבירה ואין שום בעיה עם מה שהם עושים בפועל. 

כאמור, אם תתחיל חקירה, אז הם יכולים להתייעץ עם עורך דינם כיצד לנהוג, האם לדבר בחקירה או לא, מה לספר למשטרה ומה לא, ואפילו אם להיות מוכנים לגלות הכל תמורת עסקה שתוכל לשרת אותם. 

בהמשך, אם המקרה יגיע לבית משפט הם יוכלו להתייעץ איתו לפני כן על דרך ההתנהלות בזמן המשפט וכמובן כאשר הוא יתרחש, הם יתייעצו איתו מה לעשות, מה להגיד ואיך לפעול. 

מה צריך לעשות עורך דין טוב?

עורך דין ברמה גבוהה, אמין ומנוסה כמו קויפמן מלול, ידע לקרוא את המצב ולראות את התמונה המלאה על מנת שהלקוח שלו יוכל לקבל את כל הכלים והתנאים הרלוונטיים בשביל לפעול בצורה הטובה ביותר. הוא יצטרך לבחון מה יכול לשרת את הלקוח שלו, בין אם זה בחקירה משטרתית או בבית המשפט. 

צריך לזכור, עורך דין אמור לייצג את האינטרס של הלקוח שלו על הצד הטוב ביותר ולחשוב רק על טובתו ולא על טובת אף אחד אחר. 

 

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיכלי PE

מיכלי PE

מיכלי PE נמצאים בשימוש רב בתעשיות מגוונות, בישראל ובעולם. מדובר במכלים עמידים מאוד, שניתן לייצר ולספק בכל מיני מידות, גם בנפחים עצומים ביותר. PE הינו

קרא עוד »