איך בוחרים מטפלת זוגית

מטפלת זוגית

אם צפיתם לאחרונה בסרט רומנטי מבית היוצר של הוליווד בטח לא יכולתם שלא לראות כי איכשהו תמיד הגיבור והגיבורה חיים באושר עילאי וכי הזוגיות שלהם צולחת כל מבחן וכי אין להם כל בעיה להתגבר על כל מכשול שמציבים בפניהם החיים. אך כל מי שעבר את גיל עשרים יודע כי החיים הם לא זר של שושנים וכי החיים מציבים בפנינו קשיים עצומים. הקושי הגדול ביותר בחיים הוא לפתח זוגיות יציבה ובריאה אשר תחזיק מעמד בקשיים העצומים שאל מולם אנחנו ניצבים. כאן המקום לציין כי הדרך הטובה ביותר לחיות את חיינו היא באמצעות פניה אל מטפלת זוגית. כמובן שאנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לפנות אל המטפלת הטובה ביותר שיש, דורית כהן, וזאת מתוך מטרה שהיא תטפל בנו בצורה הטובה ביותר ותאפשר לנו להתגבר על כל מכשול ומכשול שניצב בפנינו.

רוצים לבחור את המטפלת הטובה ביותר? לכו לטיפול ניסיון

אז כיצד נוכל לבחור את המטפלת הטובה ביותר שיש? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי להבטיח כי נבחר מטפלת אשר תטפל בנו בצורה הטובה ביותר שיש? זוהי שאלה קשה שאנו עומדים לפניה ואין ספק כי הדרך הטובה ביותר לבחור את המטפלת המושלמת היא פשוט ללכת לטיפול ניסיון. בטיפול הראשון אתם תוכלו לבחון את המטפלת לעומק, לראות האם אתם מתחברים אליה, האם אתם יוצרים עמה קשר קרוב וטוב והאם היא תוכל לסייע לכם בצורה הטובה ביותר שיש. כמובן שאתם תצטרכו להחליט על כך יחד עם בן או בת הזוג שלכם (ללא ריבים)  וכך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר שיש בנוגע למטפלת.

שימו לב להכשרה של המטפלת לפני שאתם בוחרים בה

נקודה נוספת שאתם צריכים לקחת בחשבון היא מהי ההכשרה של המטפלת. אתם צריכים לבחון האם המטפלת קיבלה את ההכשרה המקיפה ביותר שיש והאם ההכשרה הזאת היא של אוניברסיטה. עדיף שהמטפלת תהיה פסיכולגית מוסמכת הרשומה בספר הפסיכולגים וכך תדעו כי אתם יכולים לבחור בה בלב שלם וכי היא תוכל לטפל בכם בצורה האיכותית והטובה ביותר שיש.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום גגות

טעויות נפוצות באיטום גגות

ישנם כמה וכמה טעויות נפוצות באיטום גגות. חומרי איטום לקויים ושאריות חריצים שהשאירו חסרי אחריות ומקצוענות קבלני איטום מסוימים. אז מהן הטעויות הנפוצות באיטום הגג?

קרא עוד »