השכרת ביגוד

השכרת ביגוד

כשאנחנו שומעים את המונח ליסינג והשכרה, אנחנו נוהגים לחשוב בדרך כלל על מכוניות, מכשירים, ציוד, אנחנו לא חושבים במונחים של השכרת ביגוד. אך בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות מקומות שמציעים גם אפשרות כזו. השכרת ביגוד עבור מקומות עבודה.

הרעיון הוא מאוד פשוט. נניח ואנחנו פותחים עסק בתחום מסוים ואנחנו צריכים להשתמש במסגרת העבודה שלנו בבגדים מסוימים, באופן קבוע, תדיר או באופן זמני לצורך פרויקטים מסוימים. אז יש לנו שתי אפשרויות, הראשונה היא לקנות את הבגדים שאנחנו צריכים, להשקיע זמן וכסף בכך והאפשרות השנייה, היא לחפש מקום שיכול להשכיר לנו את הבגדים למשך התקופה שאנחנו נדרשים לה. זה נכון לגבי מדים ובגדי עבודה מכל סוג.

צריך לומר, שירות ליסינג לביגוד כולל את כל מה שאנחנו צריכים, לא רק את הבגד עצמו, אלא גם שירות תחזוקה, ניהול לוגיסטי שקשור לכך, מיתוג של העסק ועוד. הכל על פי הצרכים שלנו. כאמור, זה יכול להכיל סוגים שונים של בגדים, בין אם מדובר בביגוד מקצועי, ביגוד עבור רופאים ומטפלים, ביגוד מטבח ועוד. מן הסתם, זה מתאים הן לגברים והן לנשים.

אז למה עדיף לנו להשתמש בשירות זה על פני רכישת ביגוד עבודה?

ראשית, זה יותר זול בטווח הארוך. זה חוסך לנו עלויות תחזוקה וחוסך לנו גם לא מעט עלויות רכישה ושימוש.

שנית, אם אנחנו קונים בגד והוא נהרס או מתלכלך בצורה קיצונית, אנחנו נדרשים לקנות במקומו בגד אחר, במסגרת ליסינג יש לכך מענה מסוג שונה, יותר נוח ויותר זול.

שלישית, זה חוסך לנו הרבה טרחה, זה הרבה יותר מסודר, הרבה יותר נוח, והכל מתבצע בצורה מותאמת לצרכים שלנו, לכמות העובדים וכדומה.

כאמור, המקומות שמספקים שירותי ליסינג של ביגוד, השכרת ביגוד כמו https://www.unidress.co.il/ יודעים בדיוק מה אנחנו מחפשים והם מספקים לנו את זה בהתאם לצרכים ולדרישות שלנו על פי תוכנית עבודה מותאמת, כאשר הכל מתבצע דרכם. בין אם זה השכרת הבגד, תחזוקה, כביסה, ניקיון וכדומה.

צריך לומר שהשירות יכול להתאים לעסקים גדולים וכן לעסקים קטנים ובינוניים וכן לבעלי מקצוע מתחומים שונים.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

שירותי ERP

שירותי ERP – והתועלת לעסקים

אין ספק כי המפתח בניהול עסקים הוא יכולת קבלת ההחלטות שלנו לצד יכולת ניהול משאבי האנוש שלנו. עליכם להבין כי פעמים רבות ההבדל בין הצלחה

קרא עוד »