החשיבות של בדיקת קרינה רציפה מרשת החשמל

החשיבות של בדיקת קרינה רציפה מרשת החשמל

בני אדם, עברו די הרבה מאז תקופת האבן בה חיינו במערות והוגדרנו כנאנדרתליים. מאז גילוי האש, החלה האנושות להתפתח יותר ויותר עד שהפכו הניאנדרטליים להומו ספיאנס הלוא הם בדיוק אנחנו, בני אדם מפותחים אשר משתמשים בשלל מכשירי חשמל, מחשבים, מוצרי אלקטרוניקה, נורות מסוגים שונים, גז ומגוון אמצעים שמסייעים לנו לנהל את חיי היום יום ביעילות.

עם זאת יעילות וניהול מהיר של מהלכים: גובה ברוב המקרים מחיר יקר, כמו פיזור קרינה בחללים סגורים ופתוחים, שימוש בחומרים רעילים המזיקים לסביבה ולבני אדם, השלכת פסולת ובכך זיהום הסביבה ושאר רעות חולות שהביאה עמה הקדמה והמהפכה הטכנולוגית.

בשל כך עלינו גם כבעלי בתים פרטיים, כאנשים שרוצים לרכוש דירה וגם בבעלי עסקים או מנהלי מסודות וחללים ציבוריים: חייבים לבצע בדיקות קרינה בכל זמן! על מנת להבין מהן רמות הזיהום, הקרינה והנזקים שעלולים להתרחש בסביבה.

אחת הבדיקות החשובות שיש לבצע היא בדיקת קרינה רציפה מרשת חשמל. אבל היכן דרושה בדיקה כזאת ומה זה בעצם?

בדיקת קרינה רציפה מרשת החשמל נועדה לבדוק רמות של קרינה רדיו סלולרית הנובעת מאנטנות סלולריות. את הבדיקה מבצעים המומחים בתחום באמצעות מכשירים שבודקים קרינה בתדרים גבוהים ונמוכים, תוך זיהוי מקור הקרינה באזור ובכך הוצאת דוח מפורט ללקוחות אודות רמת הקרינה במקום והאמצעים להתמגן.

מי מבצע בדיקת קרינה רציפה מרשת החשמל?

חברות מקצועיות אשר בודקות את רמת הקרינה האלקטרומגנטית מסייעות לרבים להבין כיצד משפיעה הקרינה על חיי היום יום שלהם בשימוש בשלל מכשירי חשמל, אנטנות, מכשירים ניידים ועוד, תוך בדיקה מקצועית של רמות הקרינה במקום, הוצאת דוח מפורט, בחינת המצב עם הלקוח, כמו גם מתן פתרונות.

אילו בדיקות חשוב לבצע במבנים סגורים?

כאשר אתם מבצעים בדיקות מקצועיות: נסו לשלב בין בדיקת קרינה רציפה עם בדיקת קרינה ממיקרוגל, בדיקת קרינה מרשתות סלולריות, מאנטנות, ציוד אלחוטי, מכשירי רדיו וטלוויזיה כמו גם ממכשירים סלולריים. בכך תוכלו לבצע אבטחת של החיים המבנה ולשפר את איכות החיים ללא תחלואים או מצבים פיזיים קשים.

כתוב/כתבי תגובה