קניית רכבים לפירוק

קניית רכבים לפירוק

רכב ישן עשוי להיות בעל ערך רב. אמנם הערך לעולם לא משתווה למחירו של הרכב כאשר היה תקין. אבל בכל זאת ביחס לכלי רכב ישן שכבר אי אפשר לנסוע אתו על הכביש, יש לו בהחלט ערך כלשהו. ואת זה תוכלו לגלות כאשר תתנהלו מול חברה שעוסקת בקניית רכבים לפירוק. שכן חברות אלו רואות בכל רכב ישן את השווי של החלקים שלו. ולעניין זה השלם לפעמים שווה פחות מסכום כל חלקיו. כי הרכב שאינו שימושי באמת כבר לא שווה בעיניכם מאומה, אבל כאר נבדוק את הרכב לעניין פירוק, יתכן ונגלה כי ערכו משמעותי בהחלט.

רכב ישן ברשותכם? הגיע הזמן לעשות אתו משהו

אם יש לכם רכב ישן, כזה שעומד בחניון ומעיק עליכם, אם החלטתם שהגיע הזמן לפנות אותו מהמקום ולהעביר אותו ליעד מתאים יותר, כדאי לכם להכיר את האפשרות של קניית רכבים לפירוק. זו אופציה שמאפשרת לכם להפיק מכלי הרכב שכבר סיים את הקריירה שלו מעט כסף. וזאת באמצעות מכירתו לפירוק. אמנם המכירה אינה מכניסה לכם סכום גבוה מאוד, אבל בכל זאת זו הדרך הנכונה להיפרד מכלי הרכב לשלום.

לגבי עלויות השינוע

לקראת פנייה אל קונה רכבים לפירוק חשוב מאוד להתייחס לעניין עלויות השינוע של כלי הרכב. כי לא פעם אנשים מגלים אחרי ביצוע המכירה כי עלות השינוע אל המגרש יקרה יותר מהמחיר שהם מקבלים על כלי הרכב. אמנם לשנע את הרכב הישן מהמקום הם צריכים בכל מקרה, אבל במקרים רבים ניתן למצוא דרך למכור את כלי הרכב הישן ולהצליח להרוויח מהמכירה. כי במקרים רבים בעלי המגרש או קונה הרכב הישן יגיע עם גרר ויפנה בעצמו את הרכב, וגם ישלם לכם תמורתו. כך שעלויות השינוע לא תיפולנה עליכם ואתם תוכלו למכור את הרכב ולהרוויח עליו מעט.

הרווח האמתי – הרווח הסביבתי

מסתבר שניתן לקבוע בצורה נחרצת כי הרווח האמתי מקניית רכבים לפירוק הוא לא הרווח הכספי, כי אם הרווח הסביבתי. שכן כאשר הרכב יוצא מכלל שימוש אין סיבה להשליך אותו ולהפוך אותו לאויב לכדור הארץ. חשוב להפיק ממנו את מלוא התועלת לפני הגריטה.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

מי צריך עבודות ניסור בטון?

עבודות ניסור בטון נחשבות לעבודות נפוצות ביותר בענף הבנייה. חשוב לזכור כי ענף הבנייה משתמש רבות בבטון, בתור חומר גלם זמין, נוח וזול יחסית, המשמש

קרא עוד »