בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי נחשב לאחד האנשים המוכרים והאהובים ביותר בארץ. מדובר על פעיל חברתי מוכר, הפועל בעיקר בפריפריה החברתית והגאוגרפית של מדינת ישראל. מדובר על איש צבא בעל ניסיון צבאי עשיר, אדם בעל עקרונות ורצון לשנות ולהשפיע. אחת המטרות המוכרות ביותר של ינאי, היא הצורך לפעול לצורך צמצום הפערים החברתיים והכלכליים במדינת ישראל. אין שום ספק כי ישנו פער עצום בין תושבי המרכז לבין תושבי הפריפריה, לכן בני ינאי פעל רבות בנושא, במטרה לצמצם את הפער למינימום האפשרי. בין תפקידיו הרבים בחיים האזרחיים, הוא שימש בתור ראש המטה של המשרד לשוויון חברתי. כמו כן, הוא פעל רבות בנושא של "ישראל דיגיטלית" ואף תיכנן ועיצב פלטפורמות דיגיטליות מתקדמות, על מנת לפתח ולקדם רשויות מקומיות שונות.

בני ינאי – פעיל חברתי שכדאי להכיר

כאמור, מעבר להיותו אלוף משנה במילואים ועבר צבאי עשיר, מדובר על אדם שפעל רבות לצורך צמצום הפערים החברתיים במדינה שלנו. למשל, לא רבים מודעים לכך, אך בני ינאי מייצג את כלל אנשי המילואים בוועדות השונות בצבא הסדיר. כמו כן, הוא פעל רבות בעיר שדרות, כאשר אחת הפעולות המשמעותיות ביותר שלו, הייתה לשפץ בתים של יוצאי אתיופיה נזקקים. מעבר לשיפוץ הבתים, הוא אף תרם להם מוצרי חשמל בסיסיים, במטרה לשפר את איכות החיים שלהם. כמו כן, בזמן המתקפה על העיר, הוא העביר הפעלות לילדים המפוחדים, על מנת להסיח את דעתם מהמצב הבטחוני וכמובן לשמח אותם. מעבר לכך, הוא פעל גם לשיקום בתיהם של קשישים נזקקים בנתניה ותרם גם להם מוצרי חשמל חיוניים.

לסיכום, בני ינאי הינו איש אשכולות, שהנושא החברתי נחשב לאחד הנושאים החיוניים ביותר עבורו. הוא תרם רבות לתושבי המדינה, הן בשיפוץ בתים והן בהתנדבות עם ילדים.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »